Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Kérlek mondjatok nekem pár...

Kérlek mondjatok nekem pár érdekes filmet esetleg sorozatot, ami biológia vagy ökológia témájú?

Figyelt kérdés

Olyan filmekre lennék kíváncsi amelyeket le lehet vetíteni egyetemet végző diákoknak(úgyértem hogy végig is nézik) és persze elég sok információ is van benne.Mindenképpen biológiához és öcsológiához kapcsolódjon,de ha kicsit eltér ettöl a témától kérlek azt is említsétek meg.

Köszönöm előre is a válaszokat!


2011. márc. 1. 00:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem most hirtelen csak az Állati rekordok ugrott be, de lehet, hogy te másra gondoltál.

[link]

2011. márc. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
David Attenborough "The Life Series" DVD -n is kapható fantasztikus sorozata. Értője és kitűnő tanítója a biológiának.
2011. márc. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gyilkos cápa vs Óriás polip
2011. márc. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyszer volt, hol nem volt: Az élet :)
2011. márc. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

D. Attemboroughnak megvan szinte az összes sorozata és filmje...Ez magyarul melyik sorozat?Azt tudom hogy nagyon jó filmjei vannak Attemborough bácsinak.

A gyilkos Cápa és az óriás polip film az nagyon találó és biztos izgalmas is xD csak az a baj hogy kevésbé tudományos...Köszönöm szépen a válaszokat :)

2011. márc. 1. 18:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!