Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Váraható utórengés Tatabányán...

Váraható utórengés Tatabányán vagy földrengés? Mi ilyenkor a teendő? Tatabánya 2011. 01.29.

Figyelt kérdés
Ma 18.50-körül a szobánk beremegett mintha el akart volna dölni, bútorok remegtek ajtóik kinyíltak tv álványon a tv megmozdult félelmetes volt az emberek rohantak kifelé a lakásokból, sokan autóba ültek és elmentek valamerre!
2011. jan. 29. 20:58
1 2
 11/13 anonim válasza:
LoL...Én 18:50 tájt épp ágyba voltam és én is érzékeltem egy erős robajt...Kicsit be is szartam...
2011. jan. 30. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Én is Tatabányán lakom,10 emeletes panelban a 6.-on.Nagyon megijedtünk.Ép felmostunk volna,a vödörböl is kilötykölödött a viz pedig nem volt tele.Egymásra néztünk,és elsö gondolatom az volt,hogy kifele az épületböl.Ha ez összedöl nekünk annyi,de ki jutunk-e? mire 6.-rol leérünk,bezárunk mindent sok idö.Párom szokásos lenge öltözékében nem mehetet ki a minuszokba,igy rá vártam amig felöltözik.Gyerek hamar felöltözött.Lementünk és nem mertünk visszajönni,kellett idö amig megnyugodtunk,éskigondoltuk hogy mit csináljunk.Elmentünk a 10 emeletes közeléböl.Szörnyü kiszolgáltatott helyzett hogy esélyed sincs hová menni,ha épülettel lenne valami,ha le is érsz akkor is sok idö mire a közeléböl elmész.Az emberek velünk együtt kétségbe estek,de a 10.-en lakok kaptak igazán sokkot.Többel is beszéltem,már amennyire megtudtak szolalni,azt mondták megállni nem tudtak ugy inogot minden.Szörnyü érzés.Ami engem nyugtalanít hogy a héten volt már Bábolnán egy rengés,ami joval gyengébb volt,most ez egy erős.Ezek szerint fokozodik,nem pedig egy volt ami csökken.
2011. jan. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én is tatabányai vagyok. Nagyon félelmetes volt.
2011. jan. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!