Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Látható már szabad szemmel a...

Látható már szabad szemmel a Niburu bolygó ami 2012-ben fog elméletileg becsapódni?

Figyelt kérdés
Esetleg ha még nem látszódna szabad szemmel akkor mikortól látjuk és van e akkor a Földről nézbe mint a Hold?
2010. nov. 24. 17:43
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Ennyire ne legyünk már naívak és idióták.


Egy 2 év múlva ideérő bolygót már az amatőr csillagászok is észleltek volna... Amit meg bárki láthat azt nem lehet titokban tartani.


Másrészről ha valami 9 hónap alatt ideér a Plútótól az azt jelenti, hogy 254 km / s sebességgel közeledik.

Csak tájékoztatásként jelzem, hogy ~ 29 km / s sebességgel kering a nap körül. Valóban sanszos, hogy valami ennek a sebességnek a 10x-ésvel közeledjen felénk...

2010. nov. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
83%
ha belépne a Naprendszerbe egy nagyobb bolygó, a gravitációs erőhatások miatt módosítani tudná a tobii bolygó pályáját. Egy Plutó méretű test is nagy hatással van egy Neptunusz méretű Óriásbolygóra. meg még mesze is vannak egymástól. A másik, hogy egy nagy sebességgel a Naprendszer belseje felé haladó bolygót hamar észre lehet venni a hosszúexpozíciós felvételeken, a visszavert napfénytől egy csíkot húz a felvételen, és máris rááll fél világ távcsöve. Ezért tehát nem lesz ilyen esemény, bármennyire meg szeretnél így halni.
2010. nov. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
73%

*többi bolygó

sry elírás

2010. nov. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Igen már látható. Gondolom ezt szeretnéd hallani...

Én láttam,de te nem fogod látni mert már tovább is ment.

Szívás...

2010. nov. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Ja: nyisd ki a 3. szemed, és már látni is fogod.

Nem tudod, hogyan kell? Gyere el a tanfolyamomra, egy minimális díjért megtanulhatod.


Te miért nem az ezotrika rovatra írsz? Ott kapnál olyan válaszokat, hogy rögtön be is tojnál tőle, és gyorsan megszabadulnál minden vagyonodtól.

2010. nov. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Hat szabad szemmel nemhogy ez, de egyik kisbolygo sem lathato
2010. nov. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

A Mars látható szabad szemmel, meg a jupiter is.


A Niburu hülyeség régen úgy indult, hogy egy óriásbolygó jön felénk, mostmár csak kisbolygó?

2010. nov. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

20:56

Persze! Hisz mindjárt ide ér, de még nem tapasztaljuk a gravitációs hatásait, nem találtuk meg optikai eszközökkel.


Egyébként már azt is hallottam, hogy egy Nap körül keringő barna törpe, aztán lett belőle egy Földtől háromszor nagyobb bolygó, aztán Mars méretű bolygó, most pedig már kisbolygó.

Mire ideér nem marad belőle, csak egy focilabda méretű kavics.

De hogy az hogy fogja elpusztítani a Földet?

2010. nov. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Hogy másik galaxisból származik ? Akkor hogyan jött ide? Nagyon messze vannak ám a galaxisok egymástól ! Gyerekek ne hülyéskedjetek.
2010. nov. 25. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

19:39-nek üzenem, hogy én csak leírtam, amit olvastam, nem álltam neki számolgatni, hogy hol a Plútó, mekkora a távolság, stb. A Nibirut és Niburut említő vagyok.

Az amatőr csillagászok észleléseit legtöbbször a hivatalos intézetek kategorikusan cáfolják, a közember meg nevet rajta.

2010. nov. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!