Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Hol találhatnék az interneten...

Hol találhatnék az interneten egy olyan honlapot, ahol fizikusok vagy kémikusok segíthetnének megválaszolni a kérdéseimet?

Figyelt kérdés

A kémia tanár nem hiszi el, hogy rosszul magyarázza az anyagot, pedig a tankönyvvel összehasonlítva hülyeséget beszél. Ezek után egyesekkel meg osztályfőnökikkel fenyeget.

Azt mondta, ha nem viszek neki bizonyítékot hogy "hülye, akkor egyest kapok.


2010. nov. 12. 12:19
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok biztató választ, remélem bekerül a kérdés a legnézettebbek közé, ill. megint megbizonyosodhattunk arról, hogy nem mindenki tud mindent, amiről azt hiszi hogy igen, viszont ezzel még nincs megoldva a probléma! Ugyanis én már ezt nem egyszer elmondtam neki, de nem fogja fel. Ha esetleg valaki, aki a kémia valamelyik ágából diplomát szerzett, írna nekem egy e-mailt, amiben meggyőző erejű bizonyítékot szolgáltatna, annak nagyon megköszönném.


Ui.: Az a jó ha minél több ilyenem van, és ezért ne legyetek restek írni akkor sem, ha elmondom hogy sajnos hétfőig nem tudom megnézni az e-mailjeimet, ezért nem tudom hogy jött-e már levelem ez ügyben.

2010. nov. 13. 15:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!