Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Hol találhatnék az interneten...

Hol találhatnék az interneten egy olyan honlapot, ahol fizikusok vagy kémikusok segíthetnének megválaszolni a kérdéseimet?

Figyelt kérdés

A kémia tanár nem hiszi el, hogy rosszul magyarázza az anyagot, pedig a tankönyvvel összehasonlítva hülyeséget beszél. Ezek után egyesekkel meg osztályfőnökikkel fenyeget.

Azt mondta, ha nem viszek neki bizonyítékot hogy "hülye, akkor egyest kapok.


2010. nov. 12. 12:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
ha van is ilyen honlap, szerinted az ott adott välaszt elhiszi?
2010. nov. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Ignis Subdialis ***** válasza:
Lehet a tankönyv is hibás, elvégre ő is és a szerzők is diplomát kaptak a tárgyból. :) Mit mond rosszul?
2010. nov. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Silber ***** válasza:

Azért nem hiszem, hogy egy egyetemet végzett tanár (reál tárgyas tanár) olyan nagy baromságokat mondana...

Lehet te nem tanulsz eleget, vagy csak nem érted az összefüggéseket. Vagy ha mégis úgy van ahogy mondod, van pár elég tájékozott ember is ezen az oldalon, itt is felteheted őket.

2010. nov. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Mit szólnál, ha kérdeznél egyet-kettőt, én fizikus lennék, vagy legalábbis nagyon közel vagyok, hogy azzá váljak. Szóval ki vele kérdezz:)
2010. nov. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

bocs de lehet hogy igaza van mert az én tanáromis 3-ik kisérletre ment át kettessel abból amit tanít!szóval...

de szerintem is sok ember van itt aki elmondja neked kérdezz!!!!!!!!!

2010. nov. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Na erre a kérdésre én is kiváncsi vagyok!
2010. nov. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Jó lenne tudni, hogy milyen szintű kérdések ezek egyáltalán, van egy olyan érzésem, hogy nagyon nem lesz igazad, de hát majd meglátjuk.
2010. nov. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
És ha megmutatod a tankönyvet, annak sem hisz?
2010. nov. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Silber ***** válasza:
100%

14:13:

Az lehet, hogy valami harmadszorra lett meg neki. Viszont nem abból a tananyagból amit neked tanít, hanem annál 2-3 szinttel magasbbiból, ráadásul nagyobb témákból is. Majd ha egyszer elkerülsz valami felsőoktatásbeli reál szakra, akkor rájössz te is (a középiskolai anyag körülbelül az első 2 órát ha lefedi, általánosítva).

2010. nov. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Most ezzel nem akarok senkit megbántani, de a középiskolai anyag tanításához nincs is szükség feltétlenül egyetemi ismeretekre... ott szerintem kedves kérdező el sem tudod képzelni, hogy milyen durva dolgokat kell tanulni. Meghúzhatnak 50x is, attól még vígan taníthatsz gimiben/általánosban, nekem úgy tűnik, hogy nem sok fogalmad van dolgokról. Meg nem értem, hogy mért nem írsz, hidd el nekem, hogy nem kell hozzá fizikusnak, kémikusnak lenni, hogy megválaszoljuk, én azt gyanítom, ha tévedek, akkor sorry
2010. nov. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!