Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » A telepátia (és más extraszenz...

A telepátia (és más extraszenzoriális jelenségek) már mérhetők ennek a repülőgépipari kutatónak a módszerével?

Figyelt kérdés
[link]
tegnap 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Nem, mert ezek a jelenségek nem léteznek.
tegnap 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

1


És ezt ki mondja?

tegnap 15:48
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A múlt század folyamán a nagyhatalmak hadseregei hivatalos vizsgálatokat is végeztek, hogy kizárják bárminemű tévedés lehetőségét a témában. Minden ilyen kutatás negatív eredménnyel zárult.


Mellesleg én - az #1 válaszadó - egyetemet végzett fizikus vagyok, és teljességgel abszurdnak tartom a extraszenzoriális jelenségek meglétének a feltételezését is, mert én ehhez már elég mélyen értem a világ működését. Az ocsmány szélhámosságokat alapból ignorálom és elszomorít, hogy mennyi ilyen undorító kretén él - és ráadásul jól megél a világunkban.


Bizonyos műveltségi szint felett az ember megszabadul bizonyos kényszerképzetektől, démonoktól, stb. - ez az egzakt tudományokkal való foglalkozás egyik nagyon kellemes hozadéka!

tegnap 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A "Stargate Project"-ről van szó, ami egy 1977-1995 között zajló kísérlet volt arra, hogy kiderítsék, hogy létezhet-e telepátia, alkalmazható-e hírszerzési feladatokra.


A konklúzió az volt, hogy nem - bővebben a Wikipedia oldalán:

[link]

tegnap 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne nézd egész nap, berohad az agyad!

https://www.youtube.com/watch?v=Gkt_nYjzsRw

tegnap 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!