Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Az emberiség kipusztul, mert...

Az emberiség kipusztul, mert Valami egészen félelmetes történik a férfiak spermiumával ?

Figyelt kérdés

Igaz lehet ez a cikk? Most olvasom először és nagyon megijesztett :(


[link]


2022. nov. 20. 20:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez jó ideje terítéken van már, és az benne az izgalmas kérdés, hogy miért globális a jelenség. A cikk ugyan említ olyan hülyeségeket, mint "életforma", de nagyon kevés közös tényező van pl. egy afrikai és egy skandináv népesség életformája között.


Kellene találni valamilyen globálisan létező és kutatható tényezőt, ami korrelál a férfi termékenységi adatokkal. Sok-sok adatbázis összehasonlításával lehetne kutatási irányokat felvázolni, pl. a táplálkozási szokásokkal, mobiltelefon-ellátottsággal, stresszel vagy más lehetséges civilizációs ártalmakkal kapcsolatban.


Én amúgy a stresszt vizsgálnám először, mert az egy már eléggé kutatott terület, és van bizonyított kapcsolat a stressz és a szaporodóképesség között.

2022. nov. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 krwkco ***** válasza:
97%

#2

Sorozatos saját megfigyelés? Vajon mi lehet az oka?

2022. nov. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Igen, meleg vagyok, elég sok férfival voltam már (lettem volna, ha felállt volna neki).
2022. nov. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%

Nagyon jól tudjuk, mi a baj, az Origó hatásvadász hülyeségei nélkül is.

Alapvetően a gyógyszerek a szervezetből kiürülve (és a legtöbb hatóanyag változatlan formában hagyja el a szervezetet) bekerülnek a vízkörforgásba. Mivel a nők legalább 30%-a hormonhatású fogamzásgátlót használ, ezért ez az egyik legnagyobb mennyiségben vízbe kerülő anyag. Sajnos a magzati fejlődésre éppúgy hatással van, mint a későbbi fejlődésre és a férfiaknál többek között a spermiumszám csökkenését okozza.

2022. nov. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%
Azért annyira ne aggódj, te azt már nem éred meg, hogy kipusztul.
2022. nov. 21. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Mojjo ***** válasza:
100%
@5: És amit itt leírtál, ugyancsak egy kis rakás hatásvadász hülyeség. Hormonok, gyógyszermaradványok tízen-nanogramm per liter nagyságrendben vannak a folyókban/tavakban, némileg kisebb mennyiségben az ivóvízben. Néhány tízezer liter elfogyasztása után gyűlik össze egy tablettányi hatóanyag...
2022. nov. 21. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
10%
a spermiumok félelmetesek. gyerekmentes vagyok.
2022. nov. 21. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
23%
Végre nem a nők hibája, ha kihalunk... ja de, ez is a nők hibája, meg a hülye tablettáiké.... :)
2022. nov. 21. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, újabban maguk a spermiumok születnek meg, egyre több g*ci rohangál az utcán.
2022. nov. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

#7


Ki kérdezte?

2022. nov. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!