Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Ki szereti a fizikát?

Ki szereti a fizikát?

Figyelt kérdés
Írjon aki szereti a fizikàt

2022. ápr. 9. 21:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
50%

Továbbra is azt mondom, hogy a kérdés nem eléggé határozott, pontosítani kellene.

Ha pedig a kérdező ezt nem teszi meg, akkor sajnos gyanús, hogy csak trollkodott kicsit.

Kár, mert végre lett volna egy értelmes ember, ritkaság itt.

2022. ápr. 10. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 LeonScottKennedy ***** válasza:
66%

Már beszélgettünk privátban, ha az üzenetekben visszalapozol megtalálod :)


Én sem ragaszkodom hozzá, mivel itt eleve nincs téma. Leszóltad szegény kérdezőt a semmiért, én a védelmébe álltam. Pedig nagyon ritkán állok a kérdező védelmére.

2022. ápr. 10. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Mojjo ***** válasza:
75%
@13: Ha meggebedek, sem látom, hol és miért szóltam le...
2022. ápr. 10. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 LeonScottKennedy ***** válasza:
31%

"De ez itt így ebben a rovatban nem igazán értelmezhető."


Ez a leszólás egy kevésbé agresszív formája. Teljesen értelmezhető a kérdés. Ha szereted a fizikát, írj, ennyi volt a koncepció. Jó figyu igazából csak kötöszködni támadt kedvem, francot se érdekel mi lesz ezzel a kérdéssel :D

2022. ápr. 10. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Mojjo ***** válasza:
81%
@15: Valószínűleg pont azért látsz kötöszködést/leszólást ott is ahol nincs, mert te hobbiszerűen űzöd ezt a műfajt.
2022. ápr. 10. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
75%

OFF:


Leon Scott Kennedy az egyik kedvenc szuperhősöm, ráadásul racionális hős, mert nincs benne semmi természetfeletti. A Resident Evil 2. és 4. részében nagyot alkotott.


ON:


A kérdésből nem derül ki, hogy a Kérdező mit szeretne. Errefelé nyilvánvalóan szeretik a fizikát, mert tudományos rovat, miért kell erről külön kérdést kiírni? Az ismerkedésre, ha esetleg arról van szó, van külön rovat.

2022. ápr. 10. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 LeonScottKennedy ***** válasza:
27%

#17


Ó igen, Resi 4 az egyik nagy kedvencem. Igazi kult klasszikus. Remélem nem cseszik el a Remake-vel.

2022. ápr. 10. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Mojjo szemléleti különbségeket nem érdemes vitatkozni, azok vannak. És nem összeegyeztethetők. Néha baj, néha kifejezetten jó.

Én például azt gondolom, a megszokott környezethez képest túl precíz voltál, én ezt kedvelem, de lehetnek ez utáló, attól még ténybeli dolgokban mindenki érhet egyet.


Megjegyzem, a kérdezőt nem érdekelheti a válasz, különben nem bírná több mint 18 órája a hallgatást.

2022. ápr. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Tom Benko ***** válasza:
100%
2022. ápr. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!