Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Ki szereti a fizikát?

Ki szereti a fizikát?

Figyelt kérdés
Írjon aki szereti a fizikàt

2022. ápr. 9. 21:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Írtam.
2022. ápr. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Mojjo ***** válasza:
94%

Ha konkrét, fizikával kapcsolatos, nem iskolai kérdésed van, tedd fel ebbe a rovatba.


Ha iskolai fizikával kapcsolatban kérdeznél, írd ki a konkrét kérdésed ide:

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__hazif..


Ha barátkozni akarsz fizikát kedvelőkkel, akkor pedig ez a te rovatod:

https://www.gyakorikerdesek.hu/ismerkedes__baratkozas


De ez itt így ebben a rovatban nem igazán értelmezhető.

2022. ápr. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
A természettudomány iránt érdeklődő emberek szeretik, többek között én is.
2022. ápr. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 LeonScottKennedy ***** válasza:
52%

#3


Ó Mojjo, minek ez a sznobkodás. Mintha a GYIK valami hardcore professzionális oldal lenne. Én ennél sokkal durvábban szoktam trollkodni a vallás fórumot, és még ott is a legtöbben velem vannak (ez a durva egyébként lol). Az igaz hívők meg ilyen 2-3 pipákon állnak. Hmm, a lényeg, hogy nem kell komolyan venni, van éppen elég komoly kérdés, elférnek ilyenek is, ez nem Reddit.

2022. ápr. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Mojjo ***** válasza:
88%

@5: Nem gondolom, hogy a kérdés trollkodás, viszont bármit is szeretne a kérdező, így nem fog összejönni.

(Én speciel arra tippelnék, hogy a kérdező 15-16 éves és barátkozni szeretne. Az nem sznobság, hogy átirányítjuk olyan kategóriába, ahol erre még esélye is van.)

2022. ápr. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
75%

Mojjonak igaza van.

Kár, hogy a többiek kihaltak mellőle. Wadmalac például elég jól rendet tudna csapni itt, ha még meglenne.

Én azt mondom, hogy ha ez a gyik oldal nem eléggé professzionális, akkor javíts rajta annyit, amennyit tudsz.

Ha nem tudsz, akkor pedig ne ronts rajta, és ne is tegyél róla, hogy rosszabb legyen.


Ja, kérdező: minden normálisan nevelt ember szereti a fizikát. Az is, aki nem érti annyira (ő azért, mert tudja róla, hogy jó dolog).

2022. ápr. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 LeonScottKennedy ***** válasza:
75%

Minden racionális ember kedveli a fizikát, vagy legalább elfogadja azt. A többivel meg nem kell foglalkozni, azok elvannak az asztrálsíkon.


Egyébként Mojjo, én sem vettem trollkodásnak a kérdést, attól persze még simán lehet az, de nem láttam okát olyan szenny fórumokra elűzni szegényt. Házifeladatokban repkednek a google és wikipédia linkek, majd pont ott fog fizika feladatokra választ kapni, nem? Én tudományokba írnám ki, ha lenne fizikával kapcsolatos kérdésem, főleg, ha házifeladat, itt még van is esély normális válaszra néha. Persze nem házifeladatként kell előadni, mert akkor Mojjo elküld a francba, hanem komoly kérdésként ;).

Az ismerkedés fórumot meg te sem gondoltad komolyan, majd ott fog tudomány szerető embereket találni, aha :). Én azt látom, hogy leginkább a hormonzavaros fiatalok és unatkozó emberek keresnek ott beszélgetőpartnert, nem ott fogsz Einstein elméleteiről társalogni.


Sajnos az a helyzet, hogy a GYIK-on tényleg nagyon kevés értelmes fórum van ma már, az egyik ilyen még úgy-ahogy a tudomány. Szóval tényleg el akarjuk küldeni innen az embereket, akik fizikáról kérdeznek? Nem túl erényes viselkedés ez, Mojjo.

2022. ápr. 10. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Mojjo ***** válasza:
77%

@8: Mindenek megvan a helye ezen a fórumon is. Ahogy mások már írták, ha nem találod elég jónak, próbalj rajta javítani. Pl azzal, hogy minden a helyére kerüljön. Vagy azzal, hogy nem trollkodsz a vallás rovatban. Vagy pl azzal, hogy nem írsz ki full kamu kérdéseket.

Én pl most azt javaslom, hogy csupán azért, mert nem bírsz engem, ne szemeteld itt nyilvánvaló ökörségekkel a fórumot. Mondjuk más okból sem ártana, ha nem tennéd, de túl sokat nem kívánhatok.

2022. ápr. 10. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 LeonScottKennedy ***** válasza:
7%
Honnan vetted, hogy nem bírlak? Mi ketten sok-sok évre visszanyúlunk itt a GYIK-on, én már Wadmalac előtt is itt osztottam az észt (talán, nem emlékszem már), de már jóval több mint egy évtizede, az biztos. Rád is emlékszem jóóóó sok évre visszamenőleg. Nem sértődöm meg, ha te rám nem, mert a korai időszakban még más accokkal voltam, mert folyamatosan kaptam a bannokat :D. Régi szép idők. Még egy személyre szóló üzenetet is kaptam anno az egyik moderátortól, hogy ne hívjam már ki őket olyan dolgok miatt, amire nincs hatalmuk, vagy valami ilyesmi volt. De ez a Leon acc már megvan jó pár éve. Te vagy egy azon kevés kommentelő közül, akiknek általában elolvasom a teljes kommentjét akkor is, ha hosszú. Az egyik kedvencem vagy! De az nem jelenti, hogy nem fogok beszólni, ha valamivel nem értek egyet. Na meg a kötöszködés a kedvenc dolgom a GYIK-on. Ez a kérdés tökéletesen megfelel ide.
2022. ápr. 10. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Mojjo ***** válasza:
77%
@10: Ez már totál OFF itt, de oké, megleptél. Ha bármire bővebb és érdemibb választ szeretnél, akkor folytassuk privátban - bár én nem igazán ragaszkodom hozzá.
2022. ápr. 10. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!