Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mit gondoltok az idei időjárás...

Mit gondoltok az idei időjárásról?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy nagyon hideg volt a tél, aztán nagyon sokáig rossz idő volt, egész júniusban hideg volt és az a rengeteg eső. kb. 2 hónapig volt jó idő, aztán augusztus végétől megint a hideg meg az eső. Szerintetek mitől lehet ez? Ez lesz vajon a tendencia a jövőre nézve?
2010. szept. 13. 17:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi bajod vele? Télen hideg volt, mint ahogy az elvárható, tavasszal esett - tavasz, nyáron rohadt meleg volt - nyár, ősszel meg esik. Kicsit szélsőségesebb, mint eddig, de amúgy semmi el nem várható nincs benne. Majd ha nyáron esik a hó, az lesz érdekes.
2010. szept. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ettől a téltől már volt sokkal hidegebb is. Nemcsak régen,hanem pár évvel ezelőtt is.

Viszont ilyen esős nyár,és főleg ekkora özönvíz eddig nem volt. Felénk soha nem öntötte el a víz a házakat,pedig 75 éve élek.

Nagyon megváltozott az éghajlat. Eltűnt az évszakok közötti különbség és átmenet.

Nem hiába teszünk meg mindent a Föld ellen.

2010. szept. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem az a baj, hogy hideg volt a tél. Az legyen is hideg, hogy a kórokozók, kártevők nagy része elpusztuljon, stb. De az tényleg nem volt normális, hogy március végén is ilyen volt az idő, meg hogy ennyi eső volt. Csak július vége felé volt 1-2 hét nyárnak nevezhető valami. Most meg ez a hirtelen hideg... Bízom benne, hogy ez nem lesz általános a jövőben...
2010. szept. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Valóban, a hideg tél egyáltalán nem zavart (végre tudtunk sokat szánkózni), csak az zavar hogy nem volt tavasz, alig volt nyár és már most szeptemberben is olyan idő van mint novemberben szokott lenni. Bár most éppen elég jó idő van de állítólag nem fog sokáig tartani, megint jön a hideg és az eső. Emlékszem régebben mennyit jártunk kirándulni, túrázni tavasszal meg ősszel, most meg egy kezemen bőven meg tudom számolni hányszor tudtunk elmenni ebben az évben.
2010. szept. 14. 14:30
 5/9 anonim ***** válasza:
Télen hidegnek kell lenni, még akkor is, ha utálom, ez a mi égövünkön normális. Az, viszont, hogy hideg, esős volt a nyár, már korántsem. Ez lehet a vulkáni hamu eredménye, még mindig van belőle, de én emlékszem, hogy 2006 júniusában is hideg volt, igaz, ennyi eső nem esett.
2010. szept. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én megértem a kérdező kérdését... Szerintem sem normális...oké, télen hideg van... de tavasszal is az volt és egészen nyár feléig fos idő volt.. összesen egy-két hónap volt ami jó idő volt nyáron,de az sem egyhuzamban...és már itt az ősz... 20 évvel ezelőtt ilyenkor még bőven 26 fölött volt a hőmérséklet, most meg volt,hogy 17 volt...nincsenek egyszerűen már rendesen meg az évszakok,de már jó ideje...
2010. szept. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2010. szept. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2010. szept. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2010. szept. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!