Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Az elektromágneses hiperszenzi...

Az elektromágneses hiperszenzibilitás csak létezik?

Figyelt kérdés
[link]
2021. dec. 5. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, lehet valószínűség alapja. Én is olvastam hasonló dolgokat a témáról.
2021. dec. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Wadmalac ***** válasza:

Eddig sem volt tagadva, hogy létezHET, csak az volt az alaphelyzet, hogy nincs semmi egyértelmű vizsgálati eredmény.


Amúgy ez a cikk érdekelne mélyebben, mert emlegeti a wifit és mobilehálózatot, de ebben a kivonatban nem szerepel semmi a frekvenciával való összefüggésről.

Ami marhára nem mindegy.

Általánosan az elektromos, elektromágneses biológiai hatásokat állatira tudja csökkenteni az emelkedő frekvencia. Itt meg ma gigahertzekről beszélünk.

Lehet, hogy jogosabb lett volna pánikolni az analóg mobilozás idején.

2021. dec. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A neuraszténia egy érdekes tünetegyüttes ami a 19-ik század végén jelent meg, nagyjából az elektromosság háztartási célú elterjedése hajnalán. Elsősorban nem specifikus neurológiai tüneteket produkál, mint fáradtság, kimerültség, gyomorpanaszok, szívpanaszok, koncentrációs zavar stb. Később kivették a diagnosztikai kézikönyvből és a tünetegyüttest összemosták más pszichiátriai tünetekkel, mint depresszió és szorongás. A kínaiaknál viszont még mindig diagnosztizálható.


Csak elgondolkodtam, hogy mi van ha a kettőnek köze van egymáshoz, az EHS-nek és neuraszténiának?

2021. dec. 6. 12:21
 4/4 Wadmalac ***** válasza:

"A neuraszténia egy érdekes tünetegyüttes ami a 19-ik század végén jelent meg, nagyjából az elektromosság háztartási célú elterjedése hajnalán."


Nem maga a pszichikai vizsgálat és kórismézés jelent meg akkor?


:D

2021. dec. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!