Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Ha egy fa kidől az erdőben,...

Ha egy fa kidől az erdőben, hangos recsegéssel dől ki akkor is ha nincs ott senki, aki hallja?

Figyelt kérdés
nem tudom volt-e már hasonló kérdés?
2010. aug. 23. 05:46
1 2 3
 21/21 mferi87 válasza:

rosszul közelíted meg a dolgot szerintem. a kérdés jó, de amit te állítasz az a Shanon-Weaver modell. Ez egy jó modell az információ továbbításra(elektronika)... van ezn kívül egy csomó modell amit érdemes áttanulmányozni. én Gerbnert bírom. Jövőre belőle írom majd a szakdogámat.

találtam egy jó kis prezentációt a modellekkel. válaszd ki amelyik tetszik. [link]

bizonyos értelemben mind helyénvaló, de nem igaz mindegyik minden alkalomban. szerintem hangot ad ki, mivel a törés a levegőben rezgéseket kelt amik terjednek majd elhalnak, amit te mondasz az már a kommunikációhoz köthető. a másik jó kérdés ha hallja valaki vajon kommunikációnak számít-e

2011. aug. 9. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!