Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Valami jó jegyzetet, leírást,...

Valami jó jegyzetet, leírást, akármit tudtok relativitáselmélet, illetve fúzió témakörében?

Figyelt kérdés
Fizikushallgató vagyok, és egy ismerősömnek (felnőtt) szeretnék valamit keríteni a fent említett témakörökben. Mindig kérdezgette tőlem, hogy mivel foglalkozom, meg ezekről a témakörökről, ezért szeretnék neki erről valami olyat, ami viszonylag emészthető, tehát nem kell hozzá előképzettség, hanem viszonylag érdeklődést felkeltő olvasmány. Főleg a relativitáselmélet kellene. Az én órai jegyzeteimmel ugye nem menne sokra, mert nem tud deriválni, integrálni, meg egyéb borzadályokat az illető. Én is utánanézek, csak hátha valaki tud valami jól összeszedett jegyzetet, ami az érdekességeket jól kiemeli. Igen elsősorban ezen legyen a hangsúly. Köszi szépen előre is. Az illetőt érdeklik a műszaki dolgok, meg valamennyire konyít legalább a gimis fizikához, tehát azért nem is akarom, hogy gyerekolvasmány legyen:)
2010. júl. 30. 16:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Wikipédiás anyagok nem jók? Ha esetleg valamiért nem, akkor még mindig érdemes megnézni a hivatkozáslistájukat, hátha ott találsz megfelelö anyagot.


[link]


[link]

2010. júl. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Idén vettük fizikából, a 11-es mozaikos tankönyvben bennevan.
2010. júl. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!