Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » írtam verseket rosszab időszak...

írtam verseket rosszab időszakaimba. Szerintetek jóók lettek?

Figyelt kérdés

Meg akarok halni,

Minek éljek?

Hisz semmi jó,

Nincs ebben az életben.


Jobb lenne nem lenni,

Ha egyszer meghalok.

Minek világra jönni?


Mindig csak a keserűség,

Bő és fájdalom.

Az életem inkább el dobom.

Próbálom erősnek mutatni magam,

de az álarc is elszakad egyszer.


By:Anonimg


2010. márc. 3. 21:28
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Az sem mindegy. Ha 11-12, akkor lehet ebből még valami, de ha több, akkor inkább ne mutogasd, ahhoz nagyon gyenge.
2010. márc. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez arról szól,:"szeretném, hogyha szeretnének"

Hát, írd le szép betűkkel, otthon ragaszd ki a falra, hátha valaki észreveszi. És aztán te magad is igyekezz. Hátha tudnád szeretni a családtagjaidat, vagy az iskolatársaidat. Nem elég búslakodni. Tenni kell valamit.Gyakorold a szeretést!

2010. márc. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
szerintem ezt ma írtad!
2010. márc. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
43%
Nem olvastam el, de szar.
2010. márc. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Írjál a jobb időszakaidban inkább.
2010. márc. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2010. márc. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
58%
Attól, hogy tördelve van, még nem lesz vers. Ahhoz kell rím is. Megjegyzem, ha fellapozol egy tizenkettedikes irodalomkönyvet, sok hasonló minőségű "verset" találsz. Csak röhögtem annak idején, hogy miért nevezik versnek, ha nem is rímel...
2010. márc. 5. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Egy versnek nem kötelező rímelni, azért ezt középsikolában tanítják talán... De ez ha rímelne sem lenne jó, ilyen témában naponta milliót írnak, abból azért ki kell tűnni valahogy...:)
2010. márc. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Tudod, az a helyzet, hogy az ilyen "nagy az én fájdalmam, meg is halok talán" című versekből 12 egy tucat, annyi van, hogy az már fáj.

Verset írni nem csak annyi, hogy furán bontod sorokra a letargikus gondolataidat. Rímre és ritmusra nincs feltétlenül szükség, de a gondolatoknak azért valahogy rímelniük kell. Használj költő eszközöket, metaforákat és metonímiákat. Vigyél bele valami eredetiséget. Ne azt írd, amit mások.


És ne sértődj meg, vagy ne ess össze az itteni kritikáktól:

Fiatalon mindenki követ el effajta baklövéseket, amin ő nevet majd 10 év múlva a leghangosabban.

És ez még nem jelenti azt, hogy nem írhatsz verseket, ha jólesik. De ha kezdeni akarsz velük valamit, akkor arra még nagyon sokat kell gyúrni...

2010. márc. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
100%

élni akarj,

nevess, ne sírj.

inkább szavalj,

de verset ne írj.

2010. márc. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!