Az oroszok mitől ennyire egyszerűek?

Figyelt kérdés

Értem ezt mondjuk azokra a videókra, amiken karambolok sorozata látható, illetve a híres barbarizmusokra.

Gondolom az orosz katonákat sem kell bemutatnom senkinek..

Mitől ilyen barbár nép ez?


2014. ápr. 27. 13:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól hogy csak annyit látsz, ne egyszerűsítsd le őket. A karambolos videók azért vannak zsakszámmal mert le vannak fagyva az utak és a biztosítónak szüksége van bizonyítékokra.

Továbbá!

Annyira jó mérnökeik vannak, hogy nekünk ajánlott oroszt is tanulni, hogy egyszerűbben tudjunk majd elhelyezkedni!

2014. ápr. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem barbárok, nézz kicsit utána. Adott állam militáris felépítését nem kell kapcsolatba hozni a barbarizmussal, kulturával. Nézd meg a francia idegenlégiót, az amerikai hadsereget stb.
2014. ápr. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Hengerelőhereverem ***** válasza:

Csak azért írtad ki ezt a kérdést, mert életedben nem beszélgettél még orosszal, sőt még semmiben sem vagy igazán járatos.

Az oroszoknál ugyanúgy vannak nagyon jó költők, írók, tudósok, gondolkodók, mint bárhol a világban, sőt talán több is, mekkora az az ország, te meg kinyilatkozod mennyire egyszerűek, ember te még az Alföldön sem jártál, gondolj bele mekkora Oroszország.

2014. ápr. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tud belegondolni. Magyarország kicsi ország, kicsi területtel, kicsi lehetőségekkel, kicsi épületekkel, kicsi folyókkal, kicsi erdőkkel, minden kicsike.

Oroszország a Föld legnagyobb országa. Létezik olyan pontja, amelyre ha ráfektetnéd Magyarország közepét, akkor a határain belül egyetlen teremtett lélekkel sem találkoznál, egyetlen települést sem találnál, bármelyik irányba is indulnál el. Akkora egybefüggő erdőterületek vannak Oroszországban, hogy egy teljes hónapig mehetsz benne egy irányba, akkor sem lyukadsz ki belőle. Olyan hosszú vasútvonala van, hogy felszállsz az egyik végállomáson, és két teljes hétig utazol vele nyílegyenesen, akkor sem érsz el a másik végállomásra.


Ezeket el lehet mondani, el lehet olvasni, de egy magyar ember számára, aki sosem járt a határainkon kívül, egyszerűen elképzelhetetlenek, felfoghatatlanok ezek a méretek, távolságok.

2014. ápr. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nagyon okos és művelt emberekkel van dolgom, és köszönöm a sok információt, de semmi újat nem mondtatok. Nagyon jól tudom mekkora az ország, mivel geográfus vagyok vagy mi.

Tudom, hogy sok gondolkodó volt és beszéltem is már oroszokkal.


Az oroszok igen is egyszerűek. Nekem ez a véleményem és a tapasztalatom. Azt is tudtam, hogy a biztosító csak úgy fizet ha felvétele van az ügyről. Áh mindegy, hagyjuk. Köszi. :)

2014. ápr. 28. 06:01
 6/10 anonim ***** válasza:
Te diplomás ember létedre mitől vagy ennyire egyszerű, hogy pár a youtube-ra feltöltött videó alapján kijelented, hogy az összes orosz paraszt?
2014. ápr. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Hengerelőhereverem ***** válasza:
Nincs neki diplomája, csak szeretne, most végzi a 10. osztályt és ott találkozott néhány komolyan szakkifejezéssel és aztán menőzik itt :)
2014. ápr. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nekem van orosz ismerősöm, és sajnos ő csak megerősít ezekben a sztereotípiákban...
2014. ápr. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

[link]


Csak ezt szeretném még megmutatni. Kérem nézzenek rá egy pillantást. Szóval nem én találtam ki.


Egyebet nem tudok mondani.

2014. máj. 2. 13:33
 10/10 anonim válasza:
Szeretnék én annyira egyszerű lenni mint Dosztojevszkij.
2014. máj. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!