Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Vajon Hitler a mindenki által...

Vajon Hitler a mindenki által hitt '45 ben halt meg, vagy hibernálva van, vagy meghalt '84-be Chileben?

Figyelt kérdés
Ezt a 3 állítást hallottam melyik lehet igaz.
2014. febr. 25. 17:16
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Az első.
2014. febr. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Shai-Hulud ***** válasza:
78%

Dehogyis, a Holdra telepített náci bázison él, bár már nyugdíjas, de tiszteletből nem zavarták haza.

Még 1945 elején, egy V2 farkába kapaszkodva menekült az összeomló Németországból a Holdra.

Azért nem lehet látni őket, mert a túloldalon építették fel a bázist, hogy átverjék Armstrongot, mikor az a Holdra száll.

Sikerült is nekik, mert Armstrong sem fedezte fel őket, meg a következő Hold-expedíciók sem.

Azóta sem tudja senki, hogy Hitler ott él, mert ez nagyon titkos dolog, most is csak én árulom el itt nektek négyszemközt!

De nehogy továbbadjátok ám!

2014. febr. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 fGhw39-84th ***** válasza:
75%
Bakker, én a holdbázist akartam írni... :D
2014. febr. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor ő most a Holdon 124 éves ugye? Azért én ennél valóságszerűbb dolgokat írtam.
2014. febr. 25. 20:44
 5/8 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Már 124 éves?

Hogy megy az idő!

2014. febr. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Kettes :-) nagyon jooooooo :-)
2014. márc. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Köszönöm :)

(#2)

2014. márc. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Elvileg van kép róla amin egy sötét bőrű nővel van már öregkorában de nagyon homályos a kép.Mivel nem volt valami jó az egészsége szerintem nem biztos hogy olyan sokáig élt.Bár ez hogy.nem találták meg a testék kicsit gyanús.Igazából nem lehet pontosan tudni szerintem mindkét esetben van valószínűség
2014. márc. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!