Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Rendésznek tanulok. és a...

Rendésznek tanulok. és a iskolába azt a leckét kaptam Katonai alapismeretből hogy keresek egy idézetet és irjam le. De nem találok sehol. Hogy holtalálnék ijet? Pl dákat is kérek előre kösszönöm

Figyelt kérdés
2009. szept. 13. 12:16
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
80%

kedves kérdező!

ezek után csak egyet tanácsolhatok:

MENEKÜLJ ABBÓL AZ ISKOLÁBÓL!!!

az még hagyján, hogy te bedőltél ennek az oltári marhaságnak, de ha igaz, hogy a tanárodnak is nagyon tetszett, akkor az a "tanár" a diplomáját vagy libáért vette, vagy már totál elitta az eszét, esetleg simán orvosi eset...

nem tűnt fel, hogy már az "idézet" utáni válaszoló észrevette, hogy descartes (ha egyáltaln foglalkozott volna valaha is ilyen témával...) már csak azért sem írhatta volna a szöveget, mert korban megelőzte hegelt és kantot?

2009. szept. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
jajjj ez de jó volt:D
2009. szept. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Szerintem ez csak kamuzik. Nem létezik, hogy ezt a tanára elhitte. Na meg a kérdés megformálásának módja is...

Szerintem ez csak unatkozik.

2009. szept. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
auz utolsó embernek az irom:mi a ráknak irogac menymá ne tedmá magad istenem ennyi hülyét egy helyen szájmá le rolam igenis annak tanulok ki tudjah te minek kukásnak:@:@ beképzeltek egyesek ha nem tecik vmi ne irjá ennyi
2009. szept. 18. 08:40
 25/26 anonim ***** válasza:
Te genetikai okokból (cigány) nem vagy képes helyesen írni, vagy tényleg ennyire primitív vagy? És még hogy nem kamu...
2009. szept. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
nem vagyok cigány és ugy irok ahogy akrok látom szánalm,as vagy remélem meg döglesz miné hamarabb mennymá inene mi a ráknak olvsod semmi közöd ehez hülye bunko hahahahaha szánala.com duislgfafdauilhgdsafdséhgfdusiaofaszléfkgfkshpo
2009. szept. 20. 17:49
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!