Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Rendésznek tanulok. és a...

Rendésznek tanulok. és a iskolába azt a leckét kaptam Katonai alapismeretből hogy keresek egy idézetet és irjam le. De nem találok sehol. Hogy holtalálnék ijet? Pl dákat is kérek előre kösszönöm

Figyelt kérdés
2009. szept. 13. 12:16
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Mi az a rendész? Mit csinál?


Egyébként ilyen szintű helyesírásért még olyan szobákban is beszólásokat kapnál, amelyeket szinte kizárólag csak tinik látogatnak ...

2009. szept. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
csak egy idézetet kértem egy normális idézetet ki is irtam hogy a rendészetről szoljkon nem tum ebbe mi votl a magas egyeseknek .tisztelet a kivételnek :@
2009. szept. 13. 21:41
 13/26 anonim ***** válasza:

oszd meg lécci velünk is az általad megtalált idézetet!

égek a vágytól, hogy halhatatlan szavakat olvashassak a rendészek heroikus küzdelméről, és hősies helytállásukról, amikor zúdul reájuk az ellen :)

2009. szept. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

az előző egy kekeckedő sehonnai bitang, aki nem érzi át a rendész hivatás nagyszerűségét - felnégyelni, és kitűzni a négy legnagyobb vár kapujára, elrettentéséül azoknak, akik továbbra is alantas tréfákat próbálnak űzni véled!

"csak egy idézetet kértem egy normális idézetet..."

tessék:

"a rendészet az emberi tevékenység azon ritka része, amelyben egyszerre érvényesül a kantiánus eszmerendszer lényege, és hegel klasszikus filozófiájának kvintesszenciája."

descartes: a rendészetről, mint az ember létének végső értelméről.

(1894. párizs, edmund dantes kiadó, 42. kiadás, 26. oldal)

remélem tudtam segíteni.

2009. szept. 14. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Descartes jóval hamarabb élt, mint Hegel és Kant...


Egyébként mi az a rendész?

(Korábban ugyan én is tettem megjegyzést a kérdező stílusára, azt viszont nem értem, hogy miért kell kigúnyolni az általa választott szakot.)

De valaki már tényleg megmondhatná, hogy mit takar e hivatás. A kereső nem adott használható találatot.

2009. szept. 14. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
61%

"Descartes jóval hamarabb élt, mint Hegel és Kant"

látod, ez is mutatja, hogy mekkora zseni volt!

2009. szept. 14. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
:DDD
2009. szept. 14. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
kösszönöm annak aki tudod egy normális választ adni.egyes emberek ha nem tudnak válaszolni huzzanak oda ahov aakkarnak .meg semmi köze senkinek egyes dolgok hoz .még 1x kössz a többi meg gondolkozon ennyi:@
2009. szept. 14. 15:45
 19/26 anonim ***** válasza:

kedves kérdező!

elárulnád, hogy melyik választ tekintetted "normális"- nak?

tényleg csak kíváncsiságból kérdezem.

2009. szept. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

a rendészet az emberi tevékenység azon ritka része, amelyben egyszerre érvényesül a kantiánus eszmerendszer lényege, és hegel klasszikus filozófiájának kvintesszenciája."

descartes: a rendészetről, mint az ember létének végső értelméről.

(1894. párizs, edmund dantes kiadó, 42. kiadás, 26. oldal)

nagyon szépen kösszönöm aki ezt irta a többi nem érdekkel látom vanak még ilyen emberek ilyen emberek.még egyszer kösszönöm.jah és a tanáromnak is nagyon teccet:D

2009. szept. 15. 14:30
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!