Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Tudnátok nekem a Dón-kanyarról...

Tudnátok nekem a Dón-kanyarról, és az utána következendő időszakról történeteket vagy valami érdekeset írni?

Figyelt kérdés
Kell írjak egy dolgozatot a Don-kanyarról , s egy megtörtént eseményre kellene ezt felépítsem , de sajnos nem nagyon tudnak itthon , Erdélyben ilyen történeteket nekem mondani , légyszi aki tud, estleg halott valami érdekeset erről segítsen , írjon nekem :) Köszönöm :)

2013. febr. 16. 19:15
 1/4 anonim válasza:
Én 22 éves fiú vagyok, pesti. Az én dédnagymamám testvére volt ott..és onnan írt leveleket a családnak, amiből egy jó pár fent is maradt, a fiókomban van, szoktam néha olvasgatni. Érdekes mert mindent levélen, olyan mint egy képeslap, azt is írja többek között, hogy "itt nincs semmi különös, nem történik semmi érdekes, unatkozunk stb" Állítólag, megtiltották, hogy a valóságot írják le..nem olvashatták az otthoniak, hogy ma vagy 20 társamat vesztettem el és leszakadt végtagok mellett írok most épp...a másik ami érdekes, hogy radírozva van több helyen és ott átfogalmazták, átírták a szöveget. Más a tinta is, látszik. Szóval ezek ilyen burkolt levelek voltak amit onnan küldtek.
2013. febr. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Aztán persze egyszer csak többet nem írt...
2013. febr. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A Youtube-ra bepötyögöd hogy "Don kanyar" (rövid o, mert élből karót kapsz), vagy "Doni katasztrófa" és hallhatod a történeteket a túlélőktől.
2013. febr. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítsegeteket :)
2013. febr. 17. 13:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!