Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Magyar szokások kellenének!?

Magyar szokások kellenének!?

Figyelt kérdés
Nem feltétlenül népszokásokat keresek...Ja és ne mondjátok hogy a wikipédián nézzem mert azért van ez az oldal hogy itt megkérdezzem.ELŐRE IS KÖSZÖNÖM A VÁLASZOKAT!
2012. máj. 14. 18:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mégis milyen szokásokat akarsz keresni,ha nem a népszokásokat? A népszokásokról elég találatot találhatsz a Google-ban.
2012. máj. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 AliceSwan válasza:

[link]

hihi tessék, itt biztos talál hasznosat

2012. máj. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem koccintunk sörrel.A lóra felülés jellegzetes.Étkezési szokások,ízesítések.Fejfák alakjai.
2012. máj. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

- citrommal isszuk a teát

- a vasárnapi ebéd nekünk olyan fontos mint az angoloknak a reggeli

- déli harangszó

- busójárás (tudom hogy népszokás de akkor is)

2012. máj. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A déli harangozást a pápa rendelte el Európa keresztény államaiban a Nádorfejérvári csata emlékére.
2012. máj. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%
panaszkodás
2012. máj. 15. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%

Hogy nincs közlekedési kultúránk.

Elől hordjuk a veszetéknevünket.

Mindent meg kell fogdosni ,mert magyar ember a kezével is lát. Többet adózunk mint a világon bármelyik nép.

Szeretjük a fűszeres ételeket.

Csak mi tudjuk mi az a tarhonya.

Soroljam még :P

2012. máj. 15. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%

Azt hisszük, hogy a magyar lányok a legszebbek, csak mert pár itt bulizó és kurv.ázó nyugati agglegény ezt mondja, pedig igazából ez egy udvarias kifejezése annak, hogy a magyar lányok a legolcsóbban/legkönnyebben megdugható kurv.ák.


Külföldi tengerparti nyaralásoknál a magyart fel lehet ismerni az igénytelen deréktetkójáról, öblös, bebasz.ott, hangos üvöltözéséről, és arról, hogy nem beszél idegen nyelveket.


Mindig egymásra, más nemzetekre, keletre, nyugatra, zsidókra vagy a szomszédra mutogatunk és azt hibáztatjuk, ha semmi nem sikerül.


Az alkoholizmust "mulatásnak" hazudjuk.


Gyakran megöljük magunkat (öngyilkossági statisztikák).

2012. máj. 15. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Lányokat csúnyán minősítő emberke!!! Ha ennyire utálod az országot húzz a ...tudod hova....és a többieknek nagyon köszönömm!!! mind nagyon jóóó!!
2012. máj. 15. 20:37
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem én minősítem a magyar lányokat, hanem a külföldiek, akiknek a magyarok szó nélkül szétteszik a lábukat. Én csak a hírnök vagyok, bocs ha fáj az igazság.
2012. máj. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!