Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Ez a kép mit szimbolizál?...

Ez a kép mit szimbolizál? Valaminek a része (estleg egy zéászlónak), vagy csak így egymagában áll? (+ link)

Figyelt kérdés
[link]
2011. nov. 22. 18:10
 1/7 anonim ***** válasza:
egy kutyát.
2011. nov. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
-.-" ez fájt xD ... am lehet farkas is akár, de nem pont erre gondoltam, ezt te is sejted véleményem szerint xD
2011. nov. 22. 18:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, olyan mint valamilyen címer állat lenne, nézz át egy pár címert, hátha megtalálod.
2011. nov. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szürke kutyát
2011. nov. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
grat -.-" xD
2011. nov. 22. 22:26
 6/7 A kérdező kommentje:
Előző köszi :), kesgéltem már a kérdés kiírása előtt is de nem találtam semmi használható dolgot :(, gondoltam itt rálelek a válaszra :) ... de eljutottam addig, hogy mindenki kutyát lát benne xD
2011. nov. 22. 22:27
 7/7 anonim válasza:

Rakerestem a googleben. Talan ez a kep tobbet mond neked: [link]

Vagy ez az oldal: [link]

"The banner of House Stark of Winterfell, the rulers of the North"

Nekem ugyan nem mond semmit, de lehet, hogy neked annal tobbet. Ennyit segithettem. :)

2011. dec. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!