Hogyan legyek feltaláló?

Figyelt kérdés

sok híres feltalálót ismerek de én is szeretnék egy lenni közülük hogy híres legyen a nevem



nem az hogy találmányokat mondjatok

hanem kérlek azt írjátok hogyan lehetnék én is feltaláló..


2011. júl. 25. 11:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hát feltalálsz dolgokat:Dilyen egyszerű:D
2011. júl. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Kiválasztod azt a területet, ami érdekel és amiben tehetséges vagy. Elkezdesz tanulni. Nagyjából mindent meg kell tanulnod, amit eddig kitaláltak, mert akkor könnyebb új dolgot felfedezni. És akkor nekiállsz kutatni, dolgozni. Ha jól csinálod, akkor feltalálhatsz valamit. Ha szerencséd van, akkor még híres is leszel. De azt azért vedd számításba, hogy ma talán ha 100 feltalálóról mondhatjuk azt, hogy híres, holott ennél sokkal, de sokkal többen voltak-vannak. A szerencsefaktor itt is jelen van.
2011. júl. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%

Találj fel valamit...

Hülyegyerek...

2011. júl. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
1. szabály nem kérdezel gyökérséget
2011. júl. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk kezdésképpen feltalálhatnál valamit :DD
2011. júl. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ugyan mondtad, hogy ne tárgyakat mondjunk, de az emberiségnek most jól jönne egy ÖRÖKMOZGÓ, illetve egy olyan tárgy, vagy valami, ami segít a Globális felmelegedést lassítani, megállítani. Én már régóta gondolkozom az Örökmozgón, járj utána, ha akarsz. (Tipp: A Wikipédia hülyeséget ír róla.)
2011. júl. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Örökmozgó sohasem lesz, kár agyalni rajta.
2011. júl. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Örökmozgót már többszázan feltalálták. Csak még egyik sem működött...
2011. júl. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
67%
Na látod, pont ezért nem lesz belőled soha feltaláló...nincs elég fantáziád... ha pedig lenne akkor nem tőlünk kérnél tanácsot...pfff
2011. júl. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
találd fel azt a hűtőszekrényt ami kiviszi a szemetet... hopp ez már az én fejemből származik, így nem találhatod fel...
2011. júl. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!