Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Hogy legyek feltaláló?

Hogy legyek feltaláló?

Figyelt kérdés
úgy értem milyen milyen új találmányok kellenének az embereknek ismerek 10 feltalálót és ha tudom szeretnék eggy leni közülük
2011. júl. 25. 21:03
 1/9 bromkrezol ***** válasza:
40%
Ha megírjuk neked, hogy mit érdemes feltalálni, akkor már nem te találod fel. Ha ismersz 10 feltalálót, akkor nem lehetsz egy közülük, mert te egy vagy a 11-ből. Kezdetnek nem rossz, ha ezen töprengsz, utána jöhetnek a nehezebb problémák :)
2011. júl. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem elég a mérnöki munka, a kivitelezés, a "feltalálóság" első lépése a kreativitás, hogy magadtól rájöjj, mi kell az emberiségnek (vagy a környezetednek, esetleg csak neked), és csak utána jön az, hogy ezt hogyan vitelezd ki.

Ezért ha tényleg ezt akarod, nem segíthetünk. Ha segítünk, már nem lehetsz feltaláló, csak olyan, aki lopott ötletekkel dolgozik, és az ilyenek hírneve manapság igencsak kétes.

2011. júl. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm igazatok van
2011. júl. 26. 00:11
 4/9 anonim ***** válasza:
Feltaláló alatt ne csak olyanokat érts, mint Tesla vagy Kandó Kálmán, szükség van olyanokra is, akik pl. a padlóviaszt, mosóport vagy a hideg-meleg kevert csaptelepet feltalálták. Ilyet is bevállalnál?
2011. júl. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 bromkrezol ***** válasza:
Játszottam néha a gondolattal, hogy mit lett volna jó feltalálni. Mostanában ilyennek látom a LED-et. Egyszerű kis bigyó, de iszonyú bonyolult dolgokat lehet vele megtanulni. És olyan lehetőségeket nyitott, amik jóval túlmutatnak rajta. Szóval a LED feltalálójának lenni nem lehet rossz. De ilyen pl. a csavar, senki nem tudja ki találta fel, pedig nélküle szétesne a jelenlegi világ :)
2011. júl. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem nektek milyen dologra lenne szükségetek pl. olyan dologra mint,ami egy robot képes járni kisegíteni ijesmit..
2011. nov. 14. 20:15
 7/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, ne haragudj, de nem értem, amit írtál. :)
2011. nov. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 bromkrezol ***** válasza:
Szerintem egy helyesírás ellenőrző programot találj fel, hogy az "ijesmit" kijavítsa...
2011. nov. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"egy robot képes járni kisegíteni"

Az exoskeleton-ra gondolsz?

2011. nov. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!