Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Egy felerősödő inceljelenség...

Egy felerősödő inceljelenség jól jönne népesedésszabályozás szempontjából?

Figyelt kérdés

Tehát ha egyre több lenne az incel aki nem szereti a nőket és ezért nem is fog kezdeményezni náluk. Ezáltal kevesebb gyermek fog születni, és vélhetően olyan genetikailag felsőbbrendű férfiaktól (tehát lenyűgöző külső és vagy elképesztő sikeresség) akikre a nők maguktól ráhajtanak, nem várják meg a kezdeményezésüket.

Jól jönne a túlnépesedés és genetikai romlásért aggódó elitnek egy ilyen jelenség?

Vagy nincsenek véletlenek és háttérből pont azokat a gombokat nyomogatják amelyek ezt előidézik.

Az elmúlt 5 évben biztosan megnövekedett a magukat incelnek vallók száma ( online írások alapján biztosan nagyobb a hangjuk).


okt. 16. 09:15
 1/4 MDaniel98 ***** válasza:
100%
Sok sikert ezt elterjeszteni Ázsiában és Afrikában. Arrafelé annyira nem hisznek abban, hogy a nőknek megvan a maguk joga, hogy kiválasszák kivel és legfőképpen mikor kívánnak szaporodni. A női emancipáció nem annyira elterjedt arrafelé.
okt. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"ha egyre több lenne az incel aki nem szereti a nőket"

- na, itt fejeztem be az olvasást!


Kérdező - tudod, hogy mi a jelentése az INCEL betűszónak?

okt. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

2


Igen tudom, de az incelek többsége szerintem ellenérzést táplál a nők iránt amiért felszínesek, az alfákra mennek, rájuk nem néznek stb. Legalábbis számomra ez egy érthető mentális folyamat. Ha valaki semmibe sem vesz akkor azt te megutálod, legalábbis nem fogod szeretni.

okt. 16. 09:31
 4/4 sadam87 ***** válasza:
100%

"Ezáltal kevesebb gyermek fog születni, és vélhetően olyan genetikailag felsőbbrendű férfiaktól (tehát lenyűgöző külső és vagy elképesztő sikeresség) akikre a nők maguktól ráhajtanak, nem várják meg a kezdeményezésüket."

Az incelek fejében valószínűleg tényleg így van. A valóságban meg nem.

"Jól jönne a túlnépesedés és genetikai romlásért aggódó elitnek egy ilyen jelenség?"

Nem. És a túlnépesedés egyébként is marhára nem ezen múlik.

"Vagy nincsenek véletlenek és háttérből pont azokat a gombokat nyomogatják amelyek ezt előidézik."

Nem, ez csak a megalapozatlan összeesküvéselméleted négyzetre emelése.

"Az elmúlt 5 évben biztosan megnövekedett a magukat incelnek vallók száma ( online írások alapján biztosan nagyobb a hangjuk)."

Az online írások nagyjából semennyire sem jók annak megállapítására, hogy mennyire elterjedtek az önmagukat incelnek vallók a társadalomban.


"Igen tudom, de az incelek többsége szerintem ellenérzést táplál a nők iránt amiért felszínesek, az alfákra mennek, rájuk nem néznek stb."

Pontosítsunk: az incelek többsége (már ha tényleg az, ezt nem tudom) azért táplálhat ellenérzéseket a nők iránt, mert úgy gondolja, hogy a nők felszínesek, az alfákra mennek, rájuk nem néznek stb. Aminek a valósághoz ismét elég kevés köze van.

okt. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!