Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Vannak olyan tudatlan emberek,...

Vannak olyan tudatlan emberek, mint akik az észbontókban szerepelnek, vagy csak szerepet játszanak?

Figyelt kérdés

Az rendben van, hogy esetleg valakinek vannak fehér foltjai és ebben, vagy abban nem jeleskedik, de az, hogy viszonylag értelmes, vagy annak tűnő, jó kinézetű fiúk, lányok teljesen tudatlanok legyenek mindenben, az szerintem nem lehetséges, valamit mégis kellene tudniuk, hiszen a feladataik tényleg észbontóan egyszerűek.

Az is érdekes, hogy általában a vetélkedők többnyire alacsony színvonalúak az elején és csak a végén, amikor már nagy a nyeremény, van szükség lexikális tudásra, de mégis, azt tenni meg poénnak, hogy valaki tudatlan, az mégis roppant furcsa. Megjegyzem, engem többnyire idegesít, így nem is tudom pár percnél tovább nézni, de szerintem megjátsszák csak az ostobát, ennyire tökkelütött emberek nem létezhetnek.



2021. ápr. 7. 20:13
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
59%
Léteznek ilyenek szép számmal, de akik a műsorban vannak nem tartoznak közéjük, ők előre megírt szövegeket mondanak el.
2021. ápr. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 Wadmalac ***** válasza:
74%

Nos, aki egy egész ország elé kiáll a saját hülyeségét ilyen látványosan bemutatni, az akkor is pontosan ilyen hülye, ha papírról olvassa, nem saját kútfőből.

Értelmes, gerinces, önbecsüléssel rendelkező embernek nincs az a pénzszűke, ami erre ráveheti.

2021. ápr. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
0%

#12: Tudod vannak emberek akik egy bizonyos foglalkozást végeznek, őket úgy hívják hogy színészek. Nekik ez a munkájuk, hogy eljátsszák a szerepet amit kapnak. Még ha a műsorban nem is hivatásos színészek, csak "amatőrök" szerepelnek, nyilván nem főállásban, csak egy kis mellékesért.

De egyébként szerinted akkor minden vígjátékban a hülye karakterket alakító színészek is tényleg hülyék?

2021. ápr. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 Wadmalac ***** válasza:
56%

"egyébként szerinted akkor minden vígjátékban a hülye karakterket alakító színészek is tényleg hülyék?"


Mutasd meg azt a részt, ahol az észbontókban ki van írva hivatalosan, hogy a szereplőket színészek játsszák el.


Tudod, egy fiktív film elején-végén van stáblista és nem sunnyogják el, hogy meg van játszva.

2021. ápr. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 Vladplasmius válasza:
49%
Szerintem megjátszott. Egyik részben a lány akkora hülyeséget mondott, hogy majdnem elnevette magát, alig bírta elfojtani. Ahogy ránézett a másikra az is elkezdett vigyorogni, majd néhány másodpercig haboztak.
2021. ápr. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:
82%

Sajnos az a helyzet, hogy a mai magyar közoktatás színvonala annyira silány, hogy simán vannak ilyen emberek.

Csak onnan tudom, hogy van egy elég hasonló munkatársam. Gimnáziumi végzettsége, 2 szakmája, OKJ -s számtech végzettség. 38 éves. Egyszer rögzítettünk vele egy hasonló kérdezz-felelek típusú játékot. Ott volt minden. A konkvisztádorok = kvízmesterek. Japán fővárosa Észak-Korea . És a többi…. Számomra teljesen hihetőek.


Hogy mennyi ennek a szórakoztató értéke … az más kérdés. De mindenesetre érdekes látni, hogy milyen fordulatokkal jutnak el egy-egy blődségig a végén….

2021. máj. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 Wadmalac ***** válasza:
100%

Kiscsaj dohánybolt pultjában.

Veszem az energiaitalt.

Megkérdi:amúgy van ebben valami, amitől ébreszt, vagy csak az energia?

Próbálom neki magyarázni, hogy az energia, az nem egy belerakott anyag, próbálom magyarázni a cukrot, a koffeint, ginzenget, de erre mutogatja, hogy de hát ott van rajta az összetételen, hogy energia, szóval az van benne és attól ébreszt, azért ezt issza a kávé helyett, mert az nem ébreszthet, nézte, arra nincs ráírva, hogy energia van benne.


Nem pénzért játssza meg.

2021. máj. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Elhiszem, ha mondjátok, csak furcsa nekem, ennyire ostobákkal én még nem találkoztam. Olyan már volt azért, amikor valaki nagy marhaságot mondott, de különben azért volt valami ismerete is más dolgokban nem volt teljesen tudatlan. El sem tudom képzelni, hogy az életben hogyan boldogul egy ilyen agyatlan ember.
2021. máj. 7. 11:05
 19/23 Wadmalac ***** válasza:
100%

"de különben azért volt valami ismerete is más dolgokban nem volt teljesen tudatlan"

Jó és fontos észrevétel. Nem csak a totál ergyák tudnak bizonyos területeken hülyék lenni.

A szakbarbárok veszélyesebbek, akik bizonyos szűk területen tényleg jók, de más területen meg nagyon nem, ezt pedig nem veszik észre és a rosszul ismert területen is totál magabiztosak.

Aki sok területen korlátozottabb ismeretekkel rendelkezik, általában jobban képes felmérni a saját tudásának határosságát és nem túlbecsülni azt.

2021. máj. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Eddig csak egy ilyesmi emberrel találkoztam, egy barátom csaja volt, de az nem is főleg a különös tudatlanságával tűnt ki, hanem mindig hazudott, de olyan buta volt, hogy teljesen átlátszóak voltak a hazugságai és kötötte az ebet a karóhoz, meg volt sértve, ha cáfolni akarta valaki, így hát csak összevillant néha a szemünk, nem is szólt senki, csak ledermedtünk, ha rákezdte.

Egyszer azt bizonygatta, hogy azért késett, mert olyan sokan voltak a villamoson, hogy nem tudott leszállni, körbe kellett mennie a végállomáson és visszafelé is csak úgy bírt leszállni, hogy kimászott az ablakon.

Ilyenekkel jött folyton, az volt a jó benne, hogy egész jó csöcsei voltak, de mindenkit lefárasztott a dumájával.

Mondjuk ezen a sztorin lehetett röhögni, de volt olyan is, amitől tátva maradt az ember szája.

2021. máj. 7. 11:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!