Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mit láthattam az égen?

Mit láthattam az égen?

Figyelt kérdés

Kb. 4-5 háznyira messze tőlem egy piros nagyobb pontot láttam elhaladni.

Magasságra egy nagyobb családi ház teteje fölötti lehetett. Vízszintesen haladt elég gyorsan. Drón nem lehetett, mert azt felismertem volna ilyen távolságból es tul gyors is volt ahhoz. Semmi hangja nem volt.


2017. dec. 26. 16:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Egy piros pont az még semmi, de három, az már vagy egy ötös, vagy szembetegség. :D

[link]

[link]

Vagy tényleg UFO-t láttál.

2017. dec. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Hogy mire számítottam? Hát semmiképp sem olilyen idióta válaszokra. Nagyon megijedtem és azt hittem látott már valaki hasonlót. Ha nem tudsz érdemleges vállaszt adni inkább lapozz, de ennek sok értelme nincs. Ahogy az egész oldalnak sem.
2017. dec. 27. 16:35
 13/13 anonim ***** válasza:

A leírásod eléggé összecsapott. 4-5 háznyira messze tőlem: ez most 4-5 x 10-12 méter vagy 4-5 x egy telek?


Egy nagyobb családi ház teteje fölött. Mármint ott volt vagy annyinak látszott? :D


De nem írtad le hol volt,mikor. Mondjuk éjszaka egy mező elég nehéz távolságot saccolni azt is lehet hogy közelinek tűnt, de valójában messze volt :D


Láttál egy alacsonyan szálló hangtalan piros micsodát. Ez tipikusan megfelel a többiek által UFOnak emlegetett ojjektumnak ( Unidentified flying object - azonosítatlan repülő tárgy). Tudod mi az? Tudod azonosítani? Ha nem akkor számodra az egy UFO ami egyáltalán nem egyenlő azzal, hogy kis zöld emberkék rodeóztak volna a háztetők fölött :D


Ha kicsit jobban összeszeded magad és leírod a helyszínt, időt stb részletesen akkor sem biztos, hogy fog tudni itt valaki válaszolni - de esetleg felvethet valami ötletet.

2017. dec. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!