Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hogyan tanulhatok meg rövid...

Hogyan tanulhatok meg rövid időn belül románul?

Figyelt kérdés
Kooszike előre is...
2010. jún. 3. 13:21
 1/9 anonim válasza:
Lemész a moszkva térre.
2010. jún. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A leggyorsabb módszer az, ha rádöbbensz, hogy mindig is tudtál, és így is van. Sajnos ez viszonylag ritkán sikeres.
2010. jún. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha szekely vagy sehogy, ha Magyarorszagi magyar vagy sehogy, ha pedig erdelyi magyar vagy akkor mar illene tudnod:)
2010. jún. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Bihar megye Kiskereki- 14/L (14 leszek)
2010. jún. 4. 18:29
 5/9 anonim válasza:
A legegyszerűbb ha elmész nyáron Romániába 1-2 hónapra. Kényszerhelyzetben jobban tanul az ember.
2010. jún. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
En is Bihar megyei vagyok:) En 18 eves koromig nem tudtam rendesen csak ugye amit a suliban tanitottak( de az nem sok, foleg ha nem akar az ember), de aztan roman kornyezetbe kerultem es 1 ev alatt rengeteget fejlodtem. Keress magadnak par roman baratot, olyat aki nem baszogat, hanem kijavit vagy elmagyaraz valamit amit nem tudsz es akkor szerintem fel ev alatt mar menni fog.
2010. jún. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kööszike :X
2010. jún. 7. 13:58
 8/9 anonim ***** válasza:

irány a Félsziget fesztivál :D

Jóarc magyarok, jóarc románok, nincs gyűlölködés!

2010. jún. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

félsziget jaja!!!

tényleg sokat segítene sztem neked,mert magyarul és románul tudókkal tudnál beszélgetni,és ki is javítanának ha kell.

2010. okt. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!