Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogy tanulhatok meg rövid idő...

Hogy tanulhatok meg rövid idő alatt főzni?

Figyelt kérdés
Lassan itt az egyetem,és meg kellene tanulnom főzni.Az a baj,hogy alapdolgokkal se vagyok tisztában,így egy recepteskönyvben szereplő receptet nem tudok megcsinálni.Tudtok valamilyen ingyenes anyagot ezzel kapcsolatban interneten,vagy esetleg könyvet?
2008. júl. 12. 11:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Horváth Ilona szakácskönyvét ajánlanám. Nagyon szépen le vannak írva az alapok is, nekem sokat segít. Egy próbát megér. Sok sikert kívánok.
2008. júl. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
szia én is a fentit ajánlanám, én is abból tanultam, minden benne van (rántás, habarás...), alap dolgokat hogyan kell, meg a legalapvetőbb étkek, aztán mikor ezek kb meglesznek a fejedben, már neten is keresgélhetsz, s akkor már azokat is simán meg tudod majd csinálni, meg össze-vissza kombinálgatni is. (A konyv Horváth Ilona: Szakácskönyv)
2008. júl. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi,majd utánnanézek!
2008. júl. 12. 14:08
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én régebben anyámtól kaptam egy önyvet, az a címe, hogy Kétbalkezesek szakácskönyve. Nem tudom már ki írta mert elkeveredett de nagyon jó könyv.
2008. júl. 13. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

ez pl.egy nagyon hasznos oldal...addig is amíg megleled a könyvet.-)

[link]

2008. júl. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem anyukádnál jobb tudátár nincs... és úgy legalább látod is, hogy hogyan kell. Plusz a saját otthonod ízeit tudod majd megfőzni, nem másokét.
2008. dec. 20. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!