Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ha megörökítettem egy szellem...

Ha megörökítettem egy szellem arcképét akkor kihez fordúljak?

Figyelt kérdés

Lehet ez kérdés nem illene ebbe a rovatba,de úgy érzem itt kaphatok értelmes választ.


Egésszen véletlenűl fotóztam.Nem tudom kihez vigyem ,mert a legtöbb helyen csalással vádolnának.És tényleg látszódik az orra a feje a szája..

Kérem segítsen valaki!


2010. máj. 1. 12:55
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
megint a 13:50-es vagyok, és nem csak 1-et látok a képen hanem 3-at ha jobban megnézem akkor talán 4 arcot is.
2010. máj. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

hát nem hiszem h látsz többet is ,mert alaposan átnéztem..de ..lehet.. am meg lehet azt a zöld bigyót látod..az azért van mert éjszakai üzemmódban volt fényképezve ,csak annál a jelnségnél megdöbbentő mert az orra nagyon is látszik tisztán!ez olyan mintha csak kőd lenne és a kődben kirajzolódna egy arc!


itt a link: [link]


meg ha ez fontos akkor a házunk egy temetőre épűlt,azaz egy nagyon régi temetőre ..kb 19-20.századi és akik építették azok meg találtak sok csontokat

2010. máj. 2. 16:05
 23/29 anonim ***** válasza:
huuh hát én itt nem látok semmit sajna :S de semmi nincs kizárva.
2010. máj. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
De ha jobban megnézed, nem csak a feje látszik, hanem mintha ilyen mellszobor lenne.
2010. máj. 3. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
37%
sőt ha jobban megnézed,látod hogy épp a faszát veri.
2010. máj. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
kac-kac utolsó te mennyire vicces vagy... :/
2010. máj. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:
ideggyógyászatra....
2010. okt. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
végre látom hogy megcsináltam photoshoppal tényleg egy ordító arc ez elég érdekes. keres fel egy szakértőt!én csak ezt tudom tanácsolni!:)
2012. márc. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:

tessék itt van de elöbb mentsétek el szerintem így jobban lehet látni:

[link]

2012. márc. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!