Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ha megörökítettem egy szellem...

Ha megörökítettem egy szellem arcképét akkor kihez fordúljak?

Figyelt kérdés

Lehet ez kérdés nem illene ebbe a rovatba,de úgy érzem itt kaphatok értelmes választ.


Egésszen véletlenűl fotóztam.Nem tudom kihez vigyem ,mert a legtöbb helyen csalással vádolnának.És tényleg látszódik az orra a feje a szája..

Kérem segítsen valaki!


2010. máj. 1. 12:55
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Én asszem látom amit mondasz (csak ki kell nagyítani), de az nem szellem :D
2010. máj. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
46%
13:49 vagyok... nem akarlak megbántani, de szerintem az égvilágon semmi nincs ott :) mondjuk, hogy hiszek az ilyesmiben, és szeretném látni amit mondasz, de akármennyire is nézem, az ott egy nagy semmi.
2010. máj. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
akkor nemtom..tudom ,hogy nem akartál megbántani nincs is semmi gond..de én mintha látnék ott egy üvőltő emberi alakot,lehet csak a szemem káprázik..:I
2010. máj. 1. 14:10
 14/29 anonim ***** válasza:
46%
Ez a kép tök sötét. Nem látszik semmi a feketeségen kívül.
2010. máj. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

megint 13:49 vagyok... ne búsulj, bánatűzőként olvasd el ezt! :D és kommentelj ha van kedved :)

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdesek..

megköszönném :)

2010. máj. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Hát,én egy pillanatra láttam valamit,aztán azóta is hiába nézem..szerintem ez csak a kép miatt van,mármint sötét van a képen viszonylag,a gyertyák fénye pedig ugyebár mozoghat annyira,hogy máshogyan világítson,szóval a legvalószínűbb,hogy csak a sötét és rossz minőségű képen így alakult a fény.
2010. máj. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
képzelgés, mellesleg ezzel a képminőséggel semmire sem megy senki. Ennyi.
2010. máj. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Én látom azt az arcot, tényleg egy üvöltő fej... Nem értem, mások miért nem látják :O
2010. máj. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

én is látom, bár eléggé gyenge a kép minősége és lehet h csak véletlenül alakult úgy a kép, ahogy...



szerintem valamit lehetne vele kezdeni, hogy jobban látszódjon az arc.


megpróbálok valamit, de nem ígérem hogy lesz eredménye

2010. máj. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

13:50-es vagyok


Kéne az eredeti kép, az amibe nem rajzoltad még bele azt a fehér kört. Légyszi linkeld ide azt is.

2010. máj. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!