Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hova kerül a szempilla?

Hova kerül a szempilla?

Figyelt kérdés
Az a szempilla ami véletlenszerüen bekerül a szembe, majd nagy csápolások ellenére se jön ki, és egyszercsak egszerűen eltűnik a szemünk gödrében, az pontosan hol marad meg? Életed végéig gyűlnek a szempillák egy helyen? Tényleg egyszerüen felfogni nemtudom. Valaki magyarázza meg legyen szíves! /Igen tudom volt már hasonló kérdés de eléggé hanyagolva lett és a lényeg itt az hogy amikor tudod hogy 100% hogy nem jött kia szemedből mert láttad eltűnni a szemed mellett....Mi a jó büdös **** lessz vele?/ Előre is köszönöm (:
2010. ápr. 4. 23:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
XD szerintem kipislogod mindenképp csak akkor már nem keresed.
2010. ápr. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha normálisan állunk a kérdéshez, akkor a szemed külső (az orroddal ellentétes) sarkában könnyezés hatására távozik.
2010. ápr. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%
A szem egy porszemet sem képes elviselni odabent, nemhogy egy szempillát. Attól, mert te nem látod kijönni, az még kijön :))
2010. ápr. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
ehh, nemtudom elképzelni :D
2010. ápr. 5. 01:45
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az a szempilla amelyik nem tudott kijönni,az megunja a dolgokat,fogja magát és hátra megy,ahol a többi szempilla kávéval várja:DDDD

Amúgy 100% hogy kijön a szemből..Vadul pislogsz vagy könnyezel kijön az :D

2010. ápr. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%
Ezen még sose gondolkoztam... elmegyek egy hegytetőre elmélkedni, szólok ha jutottam valamire.
2010. ápr. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ne már emberek ne hagyjatok cserbe :D Bár énis a hátsó kávézásra szavazok! :D
2010. ápr. 5. 12:09
 8/12 dellfil ***** válasza:

Nem annyira hátra mennek, hanem le. Az orrüregbe. Ott a kávézó... Azután záróra, mert simán kifújod az orrod. :D

Ha könnyezel, szipogni szoktál nem? Az orr és a szem összeköttetésben van... A szem és a se@g összeköttetéséről már nem is beszélve...de ez már off lenne. :D:D

2010. ápr. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
micsoda biológiai magyarázat volt ez...:D
2010. ápr. 5. 15:33
 10/12 anonim ***** válasza:
Szempilla gyűjtő raktárba. Amit késöbb kiszarsz
2010. ápr. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!