Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » A rák meggyógyításának a...

A rák meggyógyításának a módja valóban ismert, csak az orvostudomány a túlnépesedés megakadályozásának céljából eltitkolja az ellenszerét? (többi lent)

Figyelt kérdés
Nem tudom mennyire gyakran találkoztok általam kiírt kérdésekkel/válaszokkal, de aki esetleg találkozott már, az gondolom észrevette, hogy nem vagyok egy nagy összeesküvés elmélet hívő, baromságnak tartom az Illuminati, Chemtrail, gyíkember és nem-megtörtént Holdraszállás összeesküvés elméletek egyaránt, de ez az egy, amit a kérdésben kiírtam, ebben valahogy én sem tudok kételkedni... pláne furcsának tartom, hogy az orvosok általában nem kapnak rákos megbetegedést, vagy ha igen, akkor túlélik valami csoda módján... nem mondom azt hogy direkt akarják meggyilkolni az embereket, de az hogy nem adnak bele 100%-ot egy rákos ember meggyógyításába az is biztos... mi a véleményetek?
2015. nov. 8. 20:33
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ennél kisebb dolgokban is így van szerintem sajnos. Pl valószínűleg nem hallottál a Novamin nevű anyagról. Elvileg újramineralizálta a fogakat és a segítségével kb a fogszuvasodások teljesen kiiktathatók lennének, fluor nélkül! Forgalmazták is, sokan tapasztalták hogy nem romlott tovább a foguk tíz évig is amíg kapható volt. Aztán a GlaxoSmithKline kedves angol megagyógyszergyár megvásárolta a jogait, és szép lassan eltűntette a piacról. Azóta sem találsz sehol a világon Novamin tartalmú fogkrémet.


Gondoljunk bele hány millió fogorvos állása maradt meg emiatt a húzás miatt ha tényleg használt a Novamin.


Hasonló eset a Keep32 nevű anyag amit egy egyetem fejlesztett ki, ami megöli a fogszuvasodást okozó bacikat a szájüregben. Szenzációs hír volt kb 2008ban. 2012ben meg már csak a kérdések maradtak hogy vajon mi történhetett vele...

2016. márc. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!