Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mi az ősméter és az őskilogramm?

Mi az ősméter és az őskilogramm?

Figyelt kérdés

Gyűjtőmunkának van feladva.

Linkek, ábrák, definíciók.

Előre is köszönöm!



#hossz #súly #ősméter. őskilogramm
2015. szept. 28. 16:34
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Hát akor gyűjtsél, hajrá! A feladat nem bonyolult, nem érthetetlen, csak kell némi munkát belerakni. Igazából nekünk pont ugyanannyi munka, mint neked, tehát miért is kéne megcsinálnunk helyetted?
2015. szept. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Utálom az ilyen kommenteket. Ha nem akarsz küldeni linket akkor ne küldj, de a gyakorikerdesek.hu azért van, hogy segítsünk ilyen ügyekben egymásnak.
2015. szept. 28. 16:54
 3/6 anonim ***** válasza:
78%

Nem. A gyakorikerdesek.hu azért van, hogy aki nem tud valamit, ami amúgy nem egy darab google keresés, az kérdezhessen. Nem lustáknak van, hanem olyanoknak, akik elakadnak, és maguktól nem tudnak tovább menni. Te a tipikus lusta vagy, akinek pont ugyanannyiba tellene guglizni egyet, mint pl nekem, de te inkább a karosszéked kényelmében várod, hogy más melózzon helyetted.


Amúgy ez a “segítsünk egymásnak” is tetszik. Ezt gondolom úgy kell érteni, hogy mindenki segítsen neked, mert azt valahogy nem tudom elképzelni, hogy te valaha is segítettél másoknak.

2015. szept. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben. 3 órája ezt csinálom és lustának neveznek. De igazából sem magyarázkodni nem szeretnék sem veszekedni, szóval akinek normális válasza van az kérem segítsen.
2015. szept. 28. 17:53
 5/6 sadam87 ***** válasza:

Látom, tényleg nehézséget okoz a kérdezőnek, ezért hadd segítsek. Googleba beírtam, hogy "ősméter", második találat (legalábbis nekem):

[link]

Szerintem nem kell hozzá három óra. Remélem az őskilogramm már menni fog...

2015. szept. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nagyjából két eset lehetséges. Vagy valaki három órát dolgozik kőkeményen és mégis sikertleneül két google keresésen, ezt a forgatókönyvet leginkább egy mentális fogyatékkal élő polgártársunk esetén tudom elképzelni - ez esetben mindenképpen dícséretes a törekvés a teljes életre. Vagy pedig az illető a három óra munkába beleszámolta a napi facebookozásra, két sorozatepizódra és a vacsorára felhasznált 2 óra és 58 percnyi időt is, ez esetben az illető munkáról alkotott fogalma átfed az általam lustaságnak nevezett fogalommal.

Amennyiben az első eset áll fenn, úgy töredelmesen bocsánatot kérek a kérdezőtől és megcsinálom neki mindkét google keresést. Csak annyit kell tennie, hogy jelzi, hogy erről az esetről van szó.

2015. szept. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!