Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez jó ara hogy...

Szerintetek ez jó ara hogy tökéletesítsem a ütésem?

Figyelt kérdés
Azt találtam ki hogy megfogok egy kosárlabdát, azt feldobom egy 3 méter magasba, aztán amikor kb úgy a fejemhez ér beleütök egyet. Ezzel a a gyakorlattal ugye az öklömben elölöm az idegeket, mivel nem kellemes érzés egymás után 50-szer beleütni, ráadásul úgy hogy kicsit lapos is a labda. Ha elölöm az idegeket az öklömben akkor később ha valakit meg kell ütnöm, akkor ugye nem fog fájni az öklöm. A másik az hogy növelem az ütéserőt is, mivel nincs felfújva teljesen a labda, így az nem magától fog egyre messzebbre menni. Ezen kívül a találatot is tökéletesítem, mivel feldobom, és úgy találom el, így az ütésem is pontosabb lesz. És majd ha jobb leszek, akkor azon leszek hogy gyorsabban üssek, és többet, így gyorsabb leszek. Mit gondoltok ?

2014. ápr. 20. 15:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Ara jó, ha másra nem is.
2014. ápr. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Értem köszi. Szerintem ha az ütésem jó lesz, az már jó. Ha kosarazni nem tudok, legalább jól ütni megtanulok vele :)
2014. ápr. 20. 15:46
 3/10 anonim ***** válasza:
nem ölsz el semmilyen idegeket, honnan vetted ezt az ökörséget?
2014. ápr. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Vagyis a kezem megszokja a fájdalmat, és ha később valakit meg kell ütnöm nem az lesz hogy az első ütés után úgy megfájdul az öklöm, hogy még egyet már nem birok ütni.
2014. ápr. 20. 18:10
 5/10 anonim ***** válasza:
igen megszokja, de az nem azért van mert megölöd az idegeket
2014. ápr. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A sógorom is próbálta kiölni az ideget,ő a falat gyepálta,de nem jött össze neki!Viszont a 60-70-kilójával iszonyatos ütőerőt ért el!Én pl:közfal téglákat tördeltem,de csak úgy csináltam,hogy nem fáj:)!Az ideg öli ki a fájdalmat inkább.Ha valakit annyira felbosszantanak, 5 ember ereje beleszáll,és ott már nagyon minimális a fájdalom küszöb.Ez tapasztalat!:)Hogy gyorsabb legyen az ütésed,azt meg súlyzókkal gyakorold utána meglátod a végeredményt!Szintén tapasztalat.
2014. ápr. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Értem, de azért ér ez valamit nem ?
2014. ápr. 20. 18:48
 8/10 anonim ***** válasza:
Persze!A fájdalom küszöböd csökkented,remélem nem egy bűnözőnek írok most,hogy üssünk akkorát,hogy belehaljon címszóval!Nyugtass meg,hogy önvédelmi célból csinálod!
2014. ápr. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát a téglafalnál mindenképpen jobb, ahol sokkal könnyebben nyomorékra tudod verni a kézfejedet.


(Aztán 10-20 év múlva meg tictac-szerűen eszed majd a cataflamot, mert az időjárás-változások alkalmával úgy szúr, ég, hasogat, zsibbad és/vagy sajog az egész alkarod, hogy a falat kaparod kínodban. Azaz csak kaparnád, ha nem lenne annyira eldeformálódva az egész kézfejed, hogy ki bírd nyitni annyira az ujjaidat...)

2014. ápr. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Természetesen önvédelmi célból! Tudod ha 3 ember belém köt akkor egynek beverek, de utána úgy fáj a kezem, hogy a másik kettőnek már nem bírok adni! De a kosárlabda szerintem jobb, mert el is kell találni.
2014. ápr. 21. 09:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!