Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hogyan erősíthetem az ütésem?

Hogyan erősíthetem az ütésem?

Figyelt kérdés
Van egy cigó folyton beugat tudom hogy tud ütni múltkor eltörte egy gyerek orrát na mind1 a lényeg hogy mindig beugat be húznák neki de akkor ha lehet úgy hogy ne tudjon vissza ütni...
2012. jún. 2. 18:32
 1/8 anonim ***** válasza:
56%

toltsd le a mortal kombat 3mat ott tanulhatsz a legjobbaktol.


Sub Zero voltam sziasztok

2012. jún. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Menj le box edzésre.
2012. jún. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak úgy pár hét alatt nem tanulsz meg akkorát ütni,csak nagyon sok gyakorlással.De szerintem te ne üss meg egy cigányt,mert jön a többtucat rokon,kapával-kaszával..hagyd a kis g*cit a francba.Ha megtámad,lehet ütni.
2012. jún. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Akassz fel a falra egy jó köteg újságot és püföld azt. Vagy valami vödröt tölts fel homokkal vagy kukoricával és azt is ütheted.
2012. jún. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
fogj mondjuk 5-kg-t és üss vele egyenest, horgot, felütést stb... ezt sokáig utána jó lesz. De javaslom a box edzéseket menj le egy terembe és ott tanulj meg boxolni, utána már jó lesz :) De nem kell verekedni legyen eszedbe hogy ki az okosabb.
2012. dec. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Én tudom.

Ha előttem van csinálj úgy mintha félnél... menj le spárgába és vágd tökön párszor. Mivel azt mutatod hogy félsz az ürge nem fog erre számítani.


Hidd el ez után ha jó nagyot ütsz, el fog ájulni ha meg nem nem fog tovább pattogni, vissza ütni meg még úgyse.

2013. jún. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

A box edzés nem ér semmit.

Adok-kapok, adok-kapok. Ennyi.

A box-al annyit érsz el, hogy te is ütsz ő is üt és igazság szerint... vagy kivéded vagy nem. Azonban mivel a kérdező, azaz te azt kérdezted hogy mit csinálj, hogy "NE TUDJON VISSZAÜTNI" így én erre feleltem.


Elég egy ütés és ha azt az ütést akkor viszed be ha az ellenfél nem számít rá, akkor nyert ügyed van. Na meg az ellenfél nem úgy fog hozzá állni a dologhoz hogy párbajoztok. A lényeg a váratlanság... azt hiszi hogy nem fogsz úgyse csinálni semmit, aztán meg hirtelen megleped.

2013. jún. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez így igaz.Meg egyébként a többség általában csak tolongani,bírkózni szokott ráncigálni stb....A box nem értelmetlen..meg tanítanak hogya védd ki az ütéseket, hogyan üss jól ne olyan mulya parasztosan mint ahogy szoktak....+ bírni is fogod az ütéseket.Egyébként elég egy laza orrost adni neki, utána nyert ügyed van. Meg szeppen eleve hogy meg ütötted, és ugye az orros ha erős ha gyenge ütést kap akkor is nagyon tud fájni.
2013. jún. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!