Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ha lesz élet a napredszerbe...

Ha lesz élet a napredszerbe máshol is teszem fel röpke ezer év múlva az miként befolyásolja a földi életet?

Figyelt kérdés

Persz mindenféle földönkivüli lények nélkül ,

Csak az emberekre gondoltam .


2014. márc. 10. 22:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Erre csak és kizárólag a Mars lenne "alkalmas", de mivel a légköre oxigénben elég hiányos, így igazából az sem. 1000 év múlva meg itt sem lesznek emberek, nem hogy máshol. Úgyhogy a kérdésed tárgytalan :D
2014. márc. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
52%
Sajnos nem tudom. Viszont szerintem 1-2-3 évtizeden belül találunk valakiket akik befolyásolhatják a földi életet. (naprendszerenkívül persze)
2014. márc. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem már vagy 10000 éve befolyásolják az életünket, de mi még mindig csak röhögünk rajtuk hogy na ezek vajon a reptoidok vagy az annunakiak voltak...
2014. márc. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 szántóvető ***** válasza:
addigra feléljük a Föld tartalékait vagy tönkretesszük a Földet vagy túlszaporodjuk tehát sehogy.
2014. márc. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezen a környéken még azt sem lehet kellő bizonyossággal megmondani, mi lesz holnap, nemhogy 1000 év múlva. A kérdés ezért értelmetlenség.
2014. márc. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Wadmalac ***** válasza:

Várd meg az első fúrószonda eredményeit, ami az Európára lesz küldve. Még laza 15-20 év, nem 1000.

Mit fog okozni?

Természettudományos forradalmat.

2014. márc. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Értelmetlen dolog nem létezik!!!!!!!!!!!!!!!!!

csak értelmetlen ember.

2014. márc. 11. 15:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!