Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Miért nem szimpatikus az illető?

Miért nem szimpatikus az illető?

Figyelt kérdés
Tudom a kérdés eléggé furcsa. De van egy gyerek,akivel nem vagyok jóba,és már régóta próbálok rájönni,miért nem szimpatikus nekem,amikor nem is volt semmi okom rá,hogy utáljam.És sokszor így bevillannak képek,amibe őneki az arca is ismerősnek tűnik.de nemtudok rájönni,honnan ismertem.Nem vagyok paranoijás,az előző életbe hiszek,másba nem nagyon.Aki ért ehez,azoktól várom az értelmes válaszokat.
2009. dec. 12. 23:45
 1/7 anonim ***** válasza:
mert nem szimmetrikus az arca :D Viccet félretéve ez a szimmetriás dolog valóban igaz, de az esetedhez nemigen van köze. A kérdésedre még csak tippet sem igen lehet adni. Ha te nem tudod honnan ismerős, akkor mi honnan tudjuk?
2009. dec. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha számomra valaki nagyon szimpatikus, akkor tudat alatt az az érzésem, mintha valahonnan régről ismerném, és jóban lennénk. Persze nem láttam még soha az életben, de mégis úgy tűnik. Érdekes ez a dolog.
2009. dec. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha hiszel a reinkarnációban, lehet köze van hozzá, találkoztál már vele, de nem volt felhőtlen a viszonyotok. Mindenesetre ha így van, akkor nem véletlenül nem tiszták az emlékeid.
2009. dec. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ilyenkor az lehet, hogy az arcából, viselkedéséből valami emlékeztet téged egy konkrét valakire, vagy több valakire, akikhez kellemetlen élményeid kötődnek, és azt vetíted ki erre a szerencsétlen párára.

Ez normális dolog, mindenkinél így működik sokmindennel kapcsolatban, de gyakran tévútra vihet:)

2009. dec. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az illetőröl csak annyit,hogy ő próbált velem jóba lenni,de valahogy sose jöttem ki vele,semmilyen téren se.Annyira nem zavar,mert már nem foglalkozom vele,meg ő se velem. Csak azért kiváncsi voltam mások véleményére ezzel kapcsolatba
2009. dec. 13. 13:54
 6/7 anonim ***** válasza:
tuti hogy valami előző élet beli traumát okozott neked az illető,és ezt megjegyezvén el akarod kerülni a közelségét,és apaljában az egész embert mindenestől
2009. dec. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A metakommunikáció is válasz lehet a kérdésedre hisz a beszéd csupán a kommunikáció kb 30%-át teszi ki a fennmaradó 70%-ot egyéb kommunikációs csatornáiddal észleled, majd a tudatalattid összesíti. Ez az emlékkép valószínűleg már kiegészült egy negatív reflexszel. Magyarul, ha az első benyomás nem kellemes a számodra kevés az esély rá, hogy ez változni fog. Kivéve, ha sok pozitív tulajdonságát fogod megismerni idővel.
2009. dec. 16. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!