Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » A pupillám kitágul, ha szimpat...

A pupillám kitágul, ha szimpatikus emberrel találkozom? Vagy összemegy?

Figyelt kérdés
Sokat olvastam arról, hogy ha rokonszenves emberre találtunk, akkor a pupilla kitágul. De ha a szerelmemmel vagyok (akivel már több mint 9 hónapja járok), akkor a pupillám nem kitágul, hanem összemegy (ezt onnan tudom, hogy a párom ezt sokszor mondta). És szeretem is. Ez baj, hogy a pupillám összemegy és nem kitágul?
2009. aug. 19. 15:30
 1/8 anonim ***** válasza:
kitágul hogyha neked tetsző dolgot látsz
2009. aug. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Ha nagyon nézed, akkor "zoomolgatsz", ezáltalál felváltva tágul/szűkül a pupillád. De könyörgöm, ha szereted, akkor nem mindegy, milyen a pupillád? Csak nem az állása miatt szeret majd, vagy utál...
2009. aug. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
55%
Ha jól betépsz akkor is kitágul. Függetlenül attól, hogy találkoztál e szimpatikus emberrel vagy sem
2009. aug. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
dee de:D csak érdekelt
2009. aug. 19. 20:12
 5/8 anonim ***** válasza:
Dejó, erről még nem is hallottam :) ..és ez egy egyértelmű jel arra hogy szimpi vagyok-e valakinek? ..működik erős napfényben is vajon?
2009. aug. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem,csak szobában,mikor nem süt a szemedbe a nap...
2009. aug. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"és ez egy egyértelmű jel arra hogy szimpi vagyok-e valakinek?"


Nem csalhatatlan, de fontos jel.


Ráadásul neked is elkezd jobban tetszeni az, akinek kitágult a pupillája.


Ezért csöpögtettek régen a hódítani szándékozó nők atropint a szemükbe (tágítani a pupillát). (Ez a módszer káros az egészségre.)

2009. aug. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ez érdekes,köszi!
2009. aug. 25. 19:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!