Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hogyan szokjak vissza bal...

Hogyan szokjak vissza bal kézre? (lent)

Figyelt kérdés

Óvodában bal kezes voltam, csak az egyik idióta óvónő rászoktatott a jobbra. ( a kis kö.sög) :)


Hogyan tanuljak meg írni a bal kezemmel? Úgy mint általános iskola első osztályában? Vegyek írás gyakorló füzetet?



2013. aug. 6. 11:41
 1/6 anonim válasza:
Miért akarsz visszaszokni? Egyébként ugyanúgy elkezdesz gyakorolni a ballal, először talán rajzolgass, utána egyesével gyakorold a betűket, majd szavakat.. és így tovább
2013. aug. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért szoktatott rá a jobbra? :D ezt nem értem. Börtönt neki
2013. aug. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Wadmalac ***** válasza:

Én valószínűleg kétkezesnek születtem, írni magamtól kezdtem jobb kézzel még óvodás koromban. Amúgy szinte minden mást váltott kézzel csinálok, a lábammal is (foci stb.) ugyanez a helyzet.

Volt egy balesetem cross country mtb versenyen, ami miatt 1 hónapig fel volt kötve a jobb kezem, én közben bal kézzel leveleztem a németországi barátnőmmel. Az első levél még bűn ronda volt, de hamar belejöttem.

Ha alapból balos vagy, szerintem némi gyakorlással menni fog az írás gond nélkül.

2013. aug. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vegyél írásgyakorló füzetet, és csináld végig a gyakorlatokat. Mellé vegyél elő régi újságokat, és a gyakorlatokat először nagy méretben rajzolgasd rájuk!
2013. aug. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Köszönjük utolsó, a válaszodnak SEMMI köze a kérdéshez... -.-'''
2013. aug. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hoppá nem ide :D bocs
2013. aug. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!