Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hogy születhet valakinek...

Hogy születhet valakinek törpe gyereke?

Figyelt kérdés

Elgondolkodtam, hogy hogy lesz valakinek liliputi gyermeke. Gondolom nem tudni ezt előre. De mondjuk ha egy liliputinak gyereke lesz, az feltétlenül törpe lesz?


Csak néztem a Trónok Harcát és elgondolkodtam.:D


2013. jún. 10. 23:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
40%

"10: azért a drogos szülő kisebb méretű babája és a genetikai eredetű betegség az teljesen más!!!"


Köszönöm a felvilágosítást, hú ha nem mondod rá nem jöttem volna orvostanhallgató létemre. (gúny)

Igen teljesen más felsoroltam, kb. tíz különböző etiológiájú betegséget, ami törpenövést eredményez.

2013. jún. 11. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Egy kobolddal kell hálni
2013. jún. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Az agyalapi mirigy elülső lebenye termel olyan hormont, amely a növekedésért felelős. Ennek a hormonnak a csökkent termelése eredményezi a törpeséget, túltermelődése csecsemőkorban pedig a gigantizmust.
2013. jún. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!