Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mért nem mernek emberi klonóka...

Mért nem mernek emberi klonókat csinálni? Mitől félnek?

Figyelt kérdés
látam 1 cikket amiben irták hogy nem mernek meg nem lehet meg angliában egyenesen tilos törvényileg embert klonozni pedig a technologia megvan minap megint 1 cikbe botlottam [link] és itt is irják hogy emberi klónt nem szeretnének alkotni .... de mégis mért???
2013. máj. 18. 13:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Mert ez megkerülhetetlen téma


[link]


Érted már?

2013. máj. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Emberekkel nem lehet kísérletezni.
2013. máj. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mert félnek az emberek reakciójától.
2013. máj. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem csak Angliában tilos. Mindenféle akadálya van. Persze attól függetlenül én is kíváncsi volnék a klónozásra.
2013. máj. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Igazából főként az egyházak és a vallásosok tiltakoznak, és ők még mindig sokan vannak. És ez nem kötekedés, csak kijelentés. Ha teljes értékű embert hoznánk létre, az elvenne elég sok mindent "istentől", nem lenne "szükség" rá; valamint a lélek fogalmát és létét is megkérdőjelezné. Ez a két dolog elég hatalmas, hogy megrengesse az egyházakat. A jelenlegi rendszert féltik.
2013. máj. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
pedig szerintem nem kéne félni és simán lehetne őket kérésre klonoztatni és árulni mint a kutyákat nekem kéne 1 háziaszony XDDDDD
2013. máj. 18. 17:39
 7/13 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező, én ritkán írok ilyesmit, de te tényleg h.lye vagy...

Rabszolgakereskedelem a 21. században? Emberek adás-vétele, csereberéje?

Létezik sajnos így is az egyik fajtája, hiába rendeli büntetni a törvény; éppen csak nem "tulajdonostól" vásárolják őket pénzért. Magyarországon is sok embert tartanak rabszolgasorban illegálisan; dolgoztatják (és esetenként verik is) őket, jó esetben kapnak némi ennivalót, meg valami bodegát, ahol meghúzhatják magukat.

Nem kívánom neked, hogy tapasztald meg a saját bőrödön, pedig megérdemelnéd.

Csak azt javaslom, használd néha a fejedet is, az azért van, nem dísznek.

2013. máj. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
nem kell 1 ből rosszra gondolni szó sem volt itt rabszolga kereskedelemről!!!!! de nincs kedvem elmagyarázni konkrétan mire is gondoltam mert hosszu 1 biztos a klónoknak sem lenne rossz az én elméletem sőőőőt boldogabbak lenének mint a eredeti példányok ha ugy hoznák létre őket ahogy kell
2013. máj. 19. 12:06
 9/13 anonim ***** válasza:

Tényleg nem vagy tiszta... Így is van annyi ember már a földön mint a fene, minek csinálnánk még többet? Ki nevelné fel a klónokat? Ugye nem hiszed, hogy felnőtt ember létrehozható klónozással és még értelmes is lesz?

Micsoda emberek járnak ide...

2013. máj. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"nem kell 1 ből rosszra gondolni szó sem volt itt rabszolga kereskedelemről!!!!!"


De volt. Te magad írtad az előző kommentedben, idézem:

"simán lehetne őket kérésre klonoztatni és árulni mint a kutyákat"


A központozás nélküli szöveged további részére is reagálnék, amit eddig elmulasztottam:


"nekem kéne 1 háziaszony XDDDDD"


Nem, nem, neked inkább egy jó nyelvtankönyv kellene, helyesírási szótárakkal és helyesírás-ellenőrző programmal kiegészítve. Plusz sok-sok fogalmazásgyakorlás, hogy normálisan ki tudd fejezni a gondolataidat. Ha pedig tájékozódnál is a világban, például arról, amit az előző válaszoló is említett, akkor talán nem is gondolkodnál ilyen abszurd dolgokon...

2013. máj. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!