Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hol/hogy tehetném közzé a...

Hol/hogy tehetném közzé a migrénnel kapcsolatos tudományos felfedezésemet?

Figyelt kérdés
2013. máj. 16. 21:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Lehet én vagyok rosszul beállítva, és az egyetemen is rossz dolgokat tanítottak, de eddig úgy gondoltam, hogy akinek tényleg van tudományos felfedezése, annak már nem kell egy ilyen kérdést megfogalmaznia.
2013. máj. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Shai-Hulud ***** válasza:

Hát például úgy, hogy leírod.

Akár ide is... :-)

2013. máj. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Igen írd le ide előszőr, mert nagyon jó lenne. Várom!!!
2013. máj. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
érdekel mindenkit :D
2013. máj. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

"de eddig úgy gondoltam, hogy akinek tényleg van tudományos felfedezése, annak már nem kell egy ilyen kérdést megfogalmaznia."


Maximális egyetértésem :)

2013. máj. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Az UFO magazinban
2013. máj. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Wadmalac ***** válasza:

Keress egy neurológus dokit, mondd el neki.

Ha nincs igazad, kedélyesen vállon vereget, minden jót kíván és kész.

Ha igazad van és jó fej, publikálja és megemlít téged. Még hasznod is lehet belőle.

Ha igazad van és NEM jó fej, a fenti vállon veregetés, aztán publikálja egyedül.

A két alábbi esetet meg fogja előzni egy többéves klinikai teszt, ami igazolja, anélkül max ezotéria rovatba és a teleshopba kerülhet be a téma.

:)

2013. máj. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
a vadmalac válaszára én is gondoltam, hogy "kisemmiznének" és ezért nem írom le ide.Ezt úgy szeretném hogy hassznom is legyen belőle.Áttörés lenne az orvostudományban.
2013. máj. 17. 19:40
 9/21 A kérdező kommentje:
Nem kitaláltam hanem túléltem.Le tudom írni a részleteket a kezdéstől a végeredményig.
2013. máj. 20. 16:37
 10/21 anonim ***** válasza:

A neved, elérhetőséged nehogy közzé tedd, mert kinyírnak a gyógyszergyártók. tönkretennéd a milliárdos üzleteiket.


Mint ahogy az olajlobbi sok alternatív üzemanyagos dolgot, meg elektromos autót... stb...

2013. máj. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!