Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Miért terjedt el a szőke hajú...

Miért terjedt el a szőke hajú emberekről hogy buták?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem mert azokat a szőke hajú embereket akiket eddig megismertem mind átlag feletti intelligenciával bírtak de legalábbis értelmes emberek benyomását keltették.

Pl:Anno gimnáziumi éveim alatt az osztályelső tanuló is az volt.

De rengeteg híres német,svéd és angol tudósnak volt szőke haja.

Sorolhatnám...


Akkor hogy terjedhetett el a szőkékről hogy buták vagy csökkent képességűek?


2009. szept. 29. 22:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Húsz évvel ezelőtt, minden butácska plázapichának szőkére volt hidrogénezve a haja. Akkoriban kezdődtek el a "szöszi" viccek. Tulajdonképpen azokról a nem is mindig buta plázacicákról szóltak a viccek, akik lehet hogy csak megjátsszák a butuskát! Olyankor az egybenyakú fuxos pasijuk hozájuk vág némi alamizsnát, hogy inkább menjenek vásárolni valamit. Később aztán szőke nővel, majd egyszerűen csak szőkével mesélték a vicceket. Pedig mostanában már nem csak a szőke a divat a köreikben.
2009. szept. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Állítólag a szőke hajszín a magas ösztrogénszint (női hormon) jele. Az ilyen nők általában a csacsogósak, és legnőiesebbek, ami azt is jelenti, hogy hiányzanak belőlük a férfitulajdonságok, pl. térbeli látás egy beparkolásnál. Ezt sok férfi lenézi.


Hozzáteszem, hogy csak olvastam, nem szakértő vagyok.

2009. szept. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!