Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Valaki tud jó spanyol könyvet?

Valaki tud jó spanyol könyvet?

Figyelt kérdés

Pár hete elhatároztam, hogy megtanulok magamtól spanyolul. Neten találtam rengeteg hasznos és jó oldalt, de mellé még is keresnék egy kezdő nyelvi könyvet. Aki tanul/tud spanyolul légyszi az linkeljen könyvet/könyveket és írjon is róluk pár mondatot/ tapasztalatot. Lehetőleg ne a csillagos egekben legyen az ára, de minőségben azért legyen megfelelő. Nagyon jól tudom, hogy a nyelvi könyvek egyáltalán nem olcsóak, de értitek, hogy miért nem akarok méregdrága könyvet venni...mert mi lesz ha később megunnám és feladnám?!

Előre is köszi! :)



2013. márc. 21. 16:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Király Rudolf spanyol nyelvkönyve. Az új kiadásannyiban különbözik a 40 éves régitől, hogy a margók elhagyásával kisebb alakban adták ki.
2013. márc. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Még további válaszokat is várok másoktól, akik tanulnak/tanítanak spanyolt! =)

2013. márc. 26. 10:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!