Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mi a velemenyetek a ''koszivu...

Mi a velemenyetek a ''koszivu ember fiai'c. Regenyrol? Gyors valaszokat lecci! Koszi elore is!

Figyelt kérdés

#irodalom #aadfrgrfh
2013. márc. 12. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:

1. Igen hosszú.

2. Nehéz olvasni, mert régies a nyelvezete.

3. Amikor én olvastam, nekem nagyon unalmas volt.

2013. márc. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem elég rossz. Nincs túl izgalmas cselekménye, a régies nyelvezet miatt nehéz olvasni, és elég vontatott. Én nagyon szeretek olvasni, de amikor ez volt kötelező, akkor kb a feléig olvastam, mert kötelező ide vagy oda, nem bírtam magam átrágni rajta.
2013. márc. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Unalmas volt, nem olvastam végig.
2013. márc. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ertem,koszonom a valaszokat!!=))

Nekem se a kedvencem,raadasul alig ertek belole vmit hiaba elolvasom 2-3-szor,es meg felelni kell belole..-_-

2013. márc. 12. 16:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Pedig jobb, ha átszenveded magad rajta. Egy szerződést sem lesz kellemesebb olvasni, és azon sok dolog múlhat, hogy felfogtad-e, amit olvastál...
2013. márc. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 pippy5 válasza:
Nekem nagyon tetszett; érdemes elolvasni, alapmű, ez egy. Kettő, hogy kevés olyan megindító befejezés van, mint ami Jenővel és Ödönnel történik... De nem írom le, olvasd el. És ne rövidítve, az nem hozza át a hangulatot...
2013. márc. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ertem,koszonom..(=
2013. márc. 20. 15:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!