Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » NYÁK maratáshoz 30% os Hidrogé...

Kemikuska1 kérdése:

NYÁK maratáshoz 30% os Hidrogén peroxidot és 30% os sósavat hol tudok venni?

Figyelt kérdés
2013. febr. 5. 19:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

nem inkább valami veszélyes kisérlethez kell?

-30 sósav festékbólt

-30%os hidrogénperoxid patika de csak vényel , vegyszerboltba pedig engedélykőteles.

Nekem már a felhasználoneved is gyanus! denyugi nem szolok a rendőrőknek!

2013. febr. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Azúr vegyszerbolt, Budapest, József körút, a Harminckettesek terénél.


Nem engedélykötelesek, legalább is nem tudok róla. És egész jó áron vannak. Kb 500 Ft egy flakonnal mind a kettő.

2013. febr. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Érdekes egy maróanyag és soha nem használtam ezt, pedig jópár NYÁK-ot készítettem már. Ez inkább AP receptnek tűnik, de te tudod...


Vaskloridot ajánlom erre a célra. Elvileg elektronikai alkatrészekkel foglalkozó boltban lehet venni ilyet.

2013. febr. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem, nem! Ez tényleg egy nagyon jó recept. Én a nyomtatós-vasalós technika mellé alkalmazom. Bejött.
2013. febr. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hm... akkor majd kipróbálom. Én vasalós módszerhez is vaskloridot használtam.


#3 voltam

2013. febr. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

1# Nem kell rosszra gondolni, a fiam adta meg ezt a felhasználónevet ( az övé ez a felhasználó)

2# Az Azúr vegyszerboltból lehet postán is rendelni, valami elérhetőséget tudnál mondani?

3#Nem tudom mi az az AP, de azért így már kíváncsi lennék rá, hogy mi az, ha már a rendőrség is szóba jött. Amúgy a Vasklorid milyen árban van?

4# Nekem is megtetszett, egyik ismerősöm mondta nemrég.

2013. febr. 5. 20:05
 7/11 anonim ***** válasza:

Az AP egy rendkívül instabil és nagyerejű robbanószer. Ipari alkalmazása nincs, mert mint írtam nagyon instabil és egy ütésre, kisebb hőhatásra berobban. Újrakristályosodás esetén egyetlen kristályhasadás robbanást okoz.

A terroristák kedvelt anyaga, ugyanis háztartási boltban megtalálható anyagokból, szaktudás nélkül előállítható, továbbá szagtalan és a keresőkutyák sem képesek megtalálni.

Pokoli ereje van, volt hozzá szerencsém.

2013. febr. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Azúr (nincs weblapjuk, de ezek az adatok jók):

[link]


Egyébként nem tudom, hogy a posta ilyen anyagok esetében jó ötlet-e.

2013. febr. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
jaigen... a vasklorid elég olcsó. egy 125 grammos kb 600 forintba kerül, ez por állagú és vizet kell adni hozzá. Töménysége a víz mennyiségével szabályozható, minél hígabb annál hosszabb ideig mar, de csökken az alámarás lehetősége.
2013. febr. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

8# köszönöm szépen.

9# Köszönöm a felvilágosítást,megnyuktatom, hogy nem ilyen célra kell nekem, és köszönöm szépen a vaskloridos megoldást.:)

2013. febr. 5. 20:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!