Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi idő még...

Szerintetek mennyi idő még mire a filmek full 3d-ben lesznek megjelenítve?

Figyelt kérdés
Szal, h rendesen mint a Star Warsban mikor nézik az üzenetet vagy a Vissza a jövőbe 2-ben, h a nagy Cápa valóban kijön a tv-ből?

2013. febr. 4. 20:08
1 2
 11/15 anonim válasza:

a "balul"-hoz írányítom kérdésem:


hol lehet a televízión beállítani, hogy mennyire emelkedjen ki, vagy pedig a kép szélein belül jelenjen meg a látvány ? 3D-s smart LG TV-m van, és tényleg nem tudom.

2013. febr. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
..LG, szerintem a boltban LG-t ismerő szakembertől kellene megkérdezni, vagy a szakszervizben. Bocs, hogy tovább adtam a dolgot de nem ismerem a menü struktúráját.
2013. febr. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

Találtam még valamit.

[link]

2013. febr. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
Itt ír az állítható kép mélységről: [link]
2013. febr. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%

Elvileg olyant kell keress a menüben, hogy

"3D Depth Control" ez lenne a 3D mélység szabályozás.

Persze lehet, hogy azon a tv-n éppen még nincs ilyen.


Írják...

"Az LG szerencsére nem állt meg azon a ponton, hogy 3D-s megjelenítést kínál, hanem a 3D Depth (3D mélységvezérlés) által maga a júzer állíthatja be a képernyőre kerülő tárhatású képek mélységét."

Forrás: [link]

2013. febr. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!