Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mikor már majdnem elalszok és...

Mikor már majdnem elalszok és olyan félálomban vagyok sokkal érzékenyebb vagyok a környezetemre. Miért van ez?

Figyelt kérdés

Majdnem elalszom és sokkal jobban kezdek fázni, sokkal jobban hallom hangosnak a TV-t, a kintről bszűrődött világosságot sokkal világosabbnak látom...stb.

Mitől van ez? Kezd kikapcsolni az agyam, és attól?


2009. aug. 26. 09:33
 1/3 anonim válasza:
100%
Gondolom, mivel jobban ellazulsz, elálmosodsz és a félálom állapotában vagy, sokkal jobban ingerelnek a külső hatások, amik zavarnak abban, hogy elaludj.Kérdésnek jó, de sztem ezel mindenki így van, lehet, hogy te ezt jobban ,,szem előtt tartod"
2009. aug. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
66%
Nekem is volt ilyen! Nem betegség!
2009. aug. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ez az alfa állapot, vagy olyasmi. Az ember tudata kifelé tart a testből az energia-világ felé. Szinte olyan, mintha közelről nézné. De még az értelméből, is ott van egy darab, és ezért fel bírja fogni agyilag. Az agy az anyagvilához tartozik. A tudat az energia világhoz.
2009. aug. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!