Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Lennél halhatatlan? Ha egyszer...

Lennél halhatatlan? Ha egyszer "feltalálnák" a halhatatlanságot, akkor részt vennél benne?

Figyelt kérdés
2009. aug. 9. 13:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Viccelsz???? ebböl 70 80 év épp elég:P Igazábol itt örökké élni nem akarok, de ha meghaltam, valami spectatori páholyt elfogadnék szentpétertöl, had röhögjek még egy kicsit:D:D
2009. aug. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
én igen. "mert én annyi mindent nem szerettem még" van a világban rossz és jó egyaránt, de túl sokmindent akarok látni, átélni, hogy egy élet kevés.
2009. aug. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nos ha úgy képzeljük el a halhatatlanságot, hogy külső behatásra se pusztulunk el (tehát mondjuk vákumban, vagy egy csillag belsejébe sem), de eközben az érzékelésünk nem változik, akkor nem választanám... Képzeld csak el, végignézed a civilizáció pusztulását, a Föld pusztulását, a Nap pusztulását és sok sok billió év múlva mikor az Univerzum összes csillaga elsötétült és a sötétben 1-2 neutroncsillag vagy fekete lyuk kering (ám egy idő után ezek is eltűnnek) te még mindig csak szenvedsz a világűr vákumának fojtásától....
2009. aug. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

hehe - más is olvasta Simone de Beauvoir- t :)

(és akkor még a kisegérről nem is beszéltünk...)

2009. aug. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Én nagyon szeretnék halhatatlan lenni, de úgy hogy örökké fiatalnak nézzek ki és egészséges legyek. Ha például valami baleset érne, akkor azonnal gyógyuljak meg. Ja és persze legyek legyőzhetetlen is. Ezt így összefoglalva, ez a leghőbb vágyam.
2010. szept. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!