Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a világ az...

Mi a véleményetek a világ az hogy kezdődött vagy mindig is volt?

Figyelt kérdés

Rengeteg ember foglalkozik azzal hogy kideritse hogyan is kezdődött a világ vagy mindig is volt?Mi a véleményetek?


(Meg még azt nem értem hogy miből indult ki minden?És az hogy jött létre?)


2012. szept. 26. 01:33
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

Megsúgok neked valamit ok?Ahoz hogy higgyek istenbe vagy ne ahoz egyiket se kell tudnom.Figyelj már 6 évesen tudja a legtöbb ember hogy isten egy tejhatalmu lény ami kedvére formálja a világot.Én csak egyszerüen nem hiszek benne én nem hiszek se menyben se pokolban se istenben se ördögben.Csak azt hiszem el amire van valami teljesen ésszerű magyarázat attól hogy néhány fószer megírta a bibliát attól még nem fogok egy hátast dobni.De várjááá

tényleg te teljesen biztos vagy abban hogy isten létezik nem?Mondj 3-4 dolgot ami ezt bizonyitja én kapásból vagy 20 dolgot tudnék mondani ami cáfolja mondj 4 csak 4 dolgot ami igazolja hogy létezik zsa?

2012. szept. 26. 23:57
 22/27 A kérdező kommentje:
De várjááá most nézem hogy te a föld-ről beszélsz öhömm öhömm légyszivess olvass egy kicsit vissza ok?
2012. szept. 26. 23:58
 23/27 A kérdező kommentje:
De ha odamész egy segghülye paphoz ő biztosra mondja hogy isten létezik és létezett is hát figyelj menj oda nyugodtan hozzá a Os X Lion-oddal és vázold fel neki a problémát ok?
2012. szept. 27. 00:04
 24/27 Hazardteam válasza:
Ennyi?
2012. szept. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
Csak te nem érted mi az hogy mindig is volt, az okot leirtam, de nem figyeltél, na én leléptem, mert csak gondolkozás nélkül áááá...
2012. szept. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

A jelen bizonyítékaiból következtetünk a múltra és ezek a következtetések nem stabilak,mivel ismereteink bővülnek. Azonban nem jelenti azt,hogy ki kéne dobni az összes dolgot,amit már megismertünk. Lehet az ember sosem lesz képes megtudni,hogyan jött létre pár dolog,de maga a kutatás sokkal legalább olyan fontos,mint a cél.

Az evolúciót sem kell kidobni és sok igazság van benne,hiszen ma is zajlik. Az pedig,hogy a lombikos kísérletek nem bizonyítanak semmit ,az is baromság. Ha egyszer valamit sikerül szándékosan létrehozni a kérdés az marad,hogy mekkora esély van rá,hogy véletlenül is bekövetkezzen.

2012. szept. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 Hazardteam válasza:
Érdekes magánvélemény
2012. szept. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!